Sobota, 27 czerwca
35°C Jelenia Góra
reklamy
reklamy

Sudety urlopują – kierownictwo klubu szuka wzmocnień

Audio

Czytaj na głos

Autor: JEN 1 min czytania

Przez dwa dni przebywał w naszym mieście Jędrzej Jankowiak, wychowanek Polonii Leszno i SMS Kozienice. Grał w pierwszoligowych zespołach: Tarnovii Tarnowo Podgórskie (2004–07) i Mispol Żubry Białystok (2007/08).

Mierzący 184 cm Jędrzej 1 lipca skończy 26 lat. Gra na pozycji rozgrywającego i obrońcy. Dwa sezony temu występując w Tarnovii w 30 spotkaniach grał przeciętnie 20 min, zdobywając średnio 5,3 pkt. (eval – 4,6) w Żubrach była taka statystyka: 28 meczów, 6,7 pkt., 4,8 eval.

Jak powiedział trener Sudetów – Ireneusz Taraszkiewicz J. Jankowiak był w Jeleniej Górze w połowie czerwca i przez dwa dni trenował z drużyną. Rozmowy na temat jego przejścia do Sudetów trwają. Na pewno przydałby się drużynie, bo odszedł, jako jedyny z Sudetów, Grzegorz Terlikowski, też rozgrywający.

- Poszukujemy jednak ciągle dobrego zawodnika podkoszowego ze wzrostem przynajmniej 205 cm. Prowadzimy rozmowy z kilkoma zawodnikami w całej Polsce. Nie jest to łatwe, bo jest ich niewielu – powiedział I. Taraszkiewicz.

Nasi koszykarze mają teraz wolne do 21 lipca, kiedy rozpoczną treningi. 27 lipca udadzą się na dziesięciodniowy obóz do Rudna w Lubuskie nad jezioro.

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Księgowa / Księgowy Spółka ENERGOBEST z siedzibą w Jeleniej Górze zatrudni na stanowisko: Księgowa / Księgowy z doświadczeniem oraz znajomością programu Comarch Optima.… Praca na dachu Firma o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni dekarza z doświadczeniem. Praca na stałe, gwarancja zatrudnienia przez cały rok. Umowa o pracę. Tylko …
reklamy

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka