Niedziela, 14 lipca
Imieniny: Kamila, Marcelina
Czytających: 10555
Zalogowanych: 49
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Polska: Sudety poznały rywali

Wtorek, 20 sierpnia 2019, 21:24
Aktualizacja: 21:34
Autor: Przemek Kaczałko
Polska: Sudety poznały rywali
Fot. archiwum
Polski Związek Koszykówki dokonał podziału na grupy w II lidze mężczyzn. Klub Sportowy Sudety Jelenia Góra zagra w grupie D, gdzie najdalszy wyjazd będzie do... Szczecina. W pierwszej kolejce (28 września 2019 r.) jeleniogórzanie podejmą we własnej hali Tarnovię Tarnowo Podgórne.

Zespoły przydzielone do grupy D, II ligi:
KS Sudety Jelenia Góra
Basket Nysa
Obra Kościan
BC Swiss Krono Żary
Śląsk II Wrocław
Kosz Pleszew
Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie
Gimbasket Wrocław
Hes Basketball Wrocław
Ogniwo Szczecin
KKS Tarnowskie Góry
Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne
Stal II Ostrów Wielkopolski.

Terminarz Sudetów:

29 września: Sudety - Tarnovia Tarnowo Podgórne
5 października 2019: Sudety – pauza
12 października 2019: Sudety – Kosz Pleszew
19 października 2019: Śląsk II Wrocław – Sudety
23 października 2019: Sudety – Basket Nysa
26 października 2019: KKS Tarnowskie Góry – Sudety
2 listopada 2019: Sudety – Hes Wrocław
9 listopada 2019: Obra Kościan – Sudety
16 listopada 2019: Sudety – Gimbasket Wrocław
23 listopada 2019: Sudety – Maximus Kąty Wrocławskie
30 listopada 2019: Stal II Ostrów Wlkp. - Sudety
7 grudnia 2019: Sudety – Ogniwo Szczecin
14 grudnia 2019: Swiss Krono Żary – Sudety
21 grudnia 2019: Tarnovia Tarnowo Podgórne – Sudety
4 stycznia 2020: Sudety – pauza
11 stycznia 2020: Kosz Plesze - Sudety
18 stycznia 2020: Sudety – Śląsk II Wrocław
22 stycznia 2020: Basket Nysa – Sudety
25 stycznia 2020: Sudety – KKS Tarnowskie Góry
1 lutego 2020: Hes Wrocław – Sudety
8 lutego 2020: Sudety – Obra Kościan
15 lutego 2020: Gimbasket Wrocław – Sudety
22 lutego 2020: Maximus Kąty Wrocławskie – Sudety
29 lutego 2020: Sudety – Stal II Ostrów Wlkp.
7 marca 2020: Ogniwo Szczecin – Sudety
15 maca 2020: Sudety – Swiss Krono Żary.

ETAP 2 – PLAY-OFF:

I runda – do dwóch zwycięstw (1-1-1)
Mecze 1 – 21 marca (sobota)
Mecze 2 – 28 marca (sobota)
Mecze 3 – 01 kwietnia (środa)

II runda – do dwóch zwycięstw (1-1-1)
Mecze 1 – 04 kwietnia (sobota)
Mecze 2 – 08 kwietnia (środa)
Mecze 3 – 15 kwietnia (środa)

III runda – ćwierćfinał - do dwóch zwycięstw (1-1-1)
Mecze 1 – 18 kwietnia (sobota)
Mecze 2 – 25 kwietnia (sobota)
Mecze 3 – 29 kwietnia (środa)

IV runda – półfinał - do dwóch zwycięstw (1-1-1)
Mecze 1 – 02 maja (sobota)
Mecze 2 – 09 maja (sobota)
Mecze 3 – 13 maja (środa)

V runda – finał - mecz i rewanż
Mecz 1 – 16 maja (sobota)
Mecz 2 – 23 maja (sobota)

V runda – o trzecie miejsce - do dwóch zwycięstw (1-1-1)
Mecz 1 – 16 maja (sobota)
Mecz 2 – 23 maja (sobota)
Mecz 3 – 30 maja (sobota).

Twoja reakcja na artykuł?

2
25%
Cieszy
0
0%
Hahaha
5
63%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
1
13%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (7)

SKOMENTUJ
Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować ten artykuł. Zaloguj się.

Czytaj również

Sonda

Co wolisz: kawę, herbatę czy wodę?

Oddanych
głosów
755
Kawa
39%
Herbata
22%
Woda
30%
Inny napój (np. sok, cola, mleko)
9%
 
Głos ulicy
Lotto – dwa zeta do przodu
 
Warto wiedzieć
Co zostało nam z chłopów pańszczyźnianych?
 
Rozmowy Jelonki
Mam nadzieję, że telefon wkrótce zadzwoni
 
Aktualności
Uszkodzona sygnalizacja na przejeździe kolejowym
 
Aktualności
Castle Party Bolków – fani zjechali z całej Europy
 
Kultura
W Polsce Czeszka, w Czechach Polka
 
Kultura
Teatry uliczne szalały drugi dzień w strugach deszczu
Copyright © 2002-2024 Highlander's Group