Wtorek, 22 września
Imieniny: Maurycego, Tomasza
Czytających: 6422
Zalogowanych: 14
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Studia podyplomowe na WTKK: większa wiedza i kwalifikacje

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Wtorek, 12 października 2010, 7:57
Aktualizacja: 7:58
Autor: RED
Fot. WTKK
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom osób pragnących wzmocnić swoje atuty na rynku pracy opartym na wiedzy, Wydział Techniczny Kolegium Karkonoskiego w Jeleniej Górze przygotował bogatą ofertę studiów podyplomowych.

Uczenie się jest jednym z najlepszych sposobów sprostania wyzwaniom kreowanym przez gwałtowny rozwój technologiczny, globalizację czy przeobrażenia społeczne i ekonomiczne.

W stale zmieniających się warunkach tego życia, uczenie się traktowane jest z jednej strony jako instrument podniesienia poziomu wiedzy i umiejętności, a z drugiej strony jako konieczne do użycia nadrzędzie pomagające w dostosowywaniu się do przemian i wyzwań rzeczywistości gospodarczej, społecznej, politycznej oraz kulturowej.

Wydział Techniczny Kolegium Karkonoskiego proponuje osobom, które chcą podnosić swoje kwalifikacje oraz wiedzę, studia kwalifikacyjne oraz studia dające absolwentom konkretny i poszukiwany zawód. I tak, WT zaprasza słuchaczy na podyplomowe studia na następujących kierunkach: nauczanie informatyki i technologii informacyjnej, zastosowanie technologii informatycznych w edukacji, Inżynieria bezpieczeństwa ogólnego i bhp, systemy mikroprocesorowe i układy programowalne, projektowanie i zarządzanie sieciami komputerowymi.

Ukończenie studiów inżynieria bezpieczeństwa ogólnego i bhp, uprawnia absolwentów do pracy na stanowisku starszego inspektora BHP, natomiast po ukończeniu „nauczania informatyki i technologii informacyjnej” można uzyskać kwalifikacje do nauczania tych przedmiotów na różnych etapach kształcenia.

Jak nas poinformowano, ceny za studia są skalkulowane tak, by były w znaczący sposób konkurencyjne do opłat pobieranych przez inne uczelnie w regionie, co w połączeniu z tym, że wszystkie zajęcia odbywają się w Jeleniej Górze, staje się dla słuchacza działaniem bardziej interesującym oraz mniej kosztowo i czasowo absorbującym przedsięwzięciem.

Osoby zainteresowane odsyłamy do strony internetowej Wydziału Technicznego po więcej szczegółów (http://wt.kk.jgora.pl) dodając jednocześnie, że czytający tę informację mają jeszcze realne możliwości uczestnictwa w zimowej edycji ww studiów, gdyż zaczynają się one w dopiero w ostatnim tygodniu października 2010 r.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (4) Dodaj komentarz

~Matylda 12-10-2010 12:29
Kolegium już bardzo dobrze zorganizowało nauczanie wczesnoszkolne i przedszkolne.Wszystkich chętnych wysłało na zajęcia do Świdnicy.W Jeleniej Górze zrobiono ,,dla obcych" tylko listy i wara, bo po co sobie głowę zaprzątać i sprowadzać wykładowców do naszego miasta.Dla kogo jest to Kolegium w naszym mieście? Szanowna pani M. zajmuje się pani polityką, a kiedy jest czas na KK. Od otwarcia uczelni tłucze się te same kierunki, bo jest najwygodniej.Proszę wyjść z nowymi propozycjami uczelni i zabrać się do pracy. Proszę otworzyć się na potrzeby regionu i ludzi zamieszkujących nasz region i nie wysyłać do innych uczelni, bo niedługo nie bęziecie mieć chętnych do KK.Mole zeżrą WASZE GRONOSTAJE. Życzę powodzenia.
~do matyldy 12-10-2010 13:00
Proszę nie używać skrótu Pani M., ponieważ ta Pani nie jest skazana, a jest to szanowana Pani Kanclerz Grażyna Malczuk.
~Matylda 12-10-2010 16:27
Przepraszam za ,,szanowną panią M"jeżeli zabrzmiało to obraźliwie lub wskazywało, że tylko tak się pisze przy osobach skazanych.
~Gap'a 13-10-2010 11:49
A co ma " nauczanie wczesnoszkolne" z Wydziałem Techniki i co ma kanclerz z dydaktyką - ona jest tylko księgową i celebrytką.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group