Czwartek, 24 czerwca
Imieniny: Jana, Danuty
Czytających: 7262
Zalogowanych: 20
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Studenci przygotowują wielką imprezę. W Orient Expressie

Środa, 22 czerwca 2011, 8:12
Aktualizacja: 8:14
Autor: Petr
JELENIA  GÓRA: Studenci przygotowują wielką imprezę. W Orient Expressie
Fot. ...
We wtorek, 28 czerwca w Orient Expressie w Jeleniej Górze odbędzie się „Mega Impreza”, którą przygotowują studenci z myślą o swoich kolegach i koleżankach z tutejszych uczelni, i nie tylko. – Przede wszystkim, będzie to party dla żaków, ale wpaść może każdy – tłumaczą organizatorzy.

Pomysłodawcami i organizatorami „Mega Imprezy” w Orient Expressie, mieszczącym się w dawnym budynku dworca PKP są jeleniogórscy studenci – Jakub Wantuła, Michał Majewski, Karolina Konopska, Sebastian Rogacki i Marcin Pietrukaniec (na zdjęciu), którzy po prostu, po zakończenie roku akademickiego chcieliby pobawić się na nieco większą skalę i w zabawę tę zaangażować jak największą liczbę osób. I to nie tylko żaków, lecz także innych, starszych i młodszych mieszkańców Jeleniej Góry.

– „Mega Impreza” w Orient Expressie to przedśpiew do działalności Bractwa Jeleniogórskich Studentów, które uruchomimy już wkrótce. Przede wszystkim, przygotowujemy ją z myślą o żakach pragnących odreagować po sesji letniej, zmęczonych egzaminami choć nie na tyle, by nie móc uczestniczyć w naszym party. Rzecz jasna, wpaść może każdy, bowiem nie będzie to impreza zamknięta. Mówię wam naprawdę warto – entuzjazmuje się Jakub Wantuła.

Co czeka na tych, którzy zdecydują się przyjść na „Mega Imprezę”? – Sety dj-ów, warsztaty bębniarskie, freestylowy pojedynek raperów, koncerty The Moods, Paradox, występy kapel – niespodzianek, a potem zabawa do białego rana przy muzyce drum and bass, dubstep oraz minimal. Słowem, dla każdego coś innego – zapowiada Michał Majewski. I dodaje: – Studenci mogą też liczyć na różne zniżki przy barze. Start: godz. 17.00. Wstęp wolny!

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (13) Dodaj komentarz

komentarz usunięty

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group