Niedziela, 28 listopada
Imieniny: Grzegorza, Zdzisława, Stefana
Czytających: 3726
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Strażnicy sprawdzają stan znaków, słupków, barierek

Środa, 7 stycznia 2015, 9:50
Aktualizacja: 10:05
Autor: SM
Jelenia Góra: Strażnicy sprawdzają stan znaków, słupków, barierek
Fot. Archiwum
Jeleniogórska straż miejska kontroluje elementy infrastruktury miejskiej. Strażnicy sprawdzają stan znaków drogowych i informacyjnych, barierek, słupków, pokryw studzienek, ogrodzeń.Mieszkańcy, którzy zauważą jakieś usterki, proszeni są o ich zgłaszanie pod numerem tel. 75 752 51 62.

Na początku strażnicy skontrolują centrum miasta, a następnie pozostałe rejony. Nieprawidłowości będą zgłaszane do instytucji odpowiedzialnych za ich stan.

Jak informuje Artur Wilimek, rzecznik prasowy Straży Miejskiej w Jeleniej Górze, nie jest to jednorazowa akcja. - Patrole ze wszystkich rejonów miasta, każdego dnia zgłaszają od kilku do kilkunastu nieprawidłowości zarządcom i administratorom - twierdzi A. Wilimek. - Z doświadczeń z lat ubiegłych wiadomo jednak, że po świętach oraz sylwestrowych zabawach, usterek infrastruktury miejskiej pojawia się znacznie więcej. To przede wszystkim uszkodzone znaki drogowe, powyginane tablice informacyjne, poprzewracane i pourywane kosze na śmieci – wymienia strażnik.

Czytaj również

Komentarze (19) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group