Sobota, 21 maja
Imieniny: Tymoteusza, Wiktora
Czytających: 2555
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Straż miejska w śniegu czeka na odśnieżarkę

Wtorek, 17 lutego 2009, 16:19
Aktualizacja: 16:19
Autor: Angela
Mieszkańcy, którzy zostali dzisiaj ukarani za nieodśnieżone chodniki przy posesjach, zadzwonili do nas z informacją, że przed siedzibą straży miejskiej zalegają tony śniegu, w których interesanci zakopują się pojazdami. Zastępca komendanta tłumaczy jednak, że problem został zgłoszony MPGK i parking przed strażą czeka na swoją kolejkę w odśnieżaniu miasta.

– O zaśnieżonym parkingu przed naszą siedzibą Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej informowaliśmy już rano, ale mamy świadomość, że w pierwszej kolejności odśnieżane są główne ciągi komunikacyjne w mieście – mówi Jacek Winiarski, zastępca komendanta Straży Miejskiej w Jeleniej Górze.

W związku z tym, że śnieg przestał padać dopiero około godziny 12.00 więc wszystkie siły były kierowane do centrum miasta. My musimy czekać na swoją kolejkę podobnie jak inne instytucje mające siedziby przy bocznych ulicach. Bez problemu dojdą do nas natomiast interesanci pieszo, bo chodniki są u nas odśnieżone do czarnego asfaltu – dodał Jacek Winiarski.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (37) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group