Niedziela, 22 maja
Imieniny: Heleny, Julii
Czytających: 5364
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Startuje kolejna edycja Jeleniogórskiej Ligi Futsalu

Środa, 5 listopada 2008, 17:51
Aktualizacja: Piątek, 7 listopada 2008, 13:44
Autor: JEN
Już pojutrze (piątek – 7 listopada) o godzinie 18.30 w biurze MKS Karkonosze przy ulicy Złotniczej 12 odbędzie się spotkanie organizacyjne związane z rozpoczęciem tegorocznych rozgrywek o mistrzostwo Jeleniogórskiej Ligi Futsalu.

Miejsce spotkania nieprzypadkowe, bo ta edycja JLF prowadzona będzie nie tylko przez MOS, ale również MKS Karkonosze, które zajmie się sprawami związanymi z zarządzaniem ligą.

Rozgrywki obywać się będą na dwóch szczeblach: I i II ligi, ale nie równolegle, tylko najpierw powalczą o miano najlepszego I – ligowcy, a potem II – ligowcy. Większość meczów odbędzie się w poniedziałki w hali sportowej MOS przy ul. Złotniczej 12.

W I lidze zagra pierwszych osiem zespołów z ubiegłorocznych rozgrywek: Kry-Cha Bus, Pizzeria Carlitos, Kolegium Karkonoskie, Lambert Auto-Komis, Jeżów Sudecki, JSS Gwardia, Batter Pol/Top Film, Dywanówka oraz beniaminkowie II ligi: Akademia Ekonomiczna, Restauracja U Ducha Gór i KS Chojnik. Jeżeli, któraś z tych ekip zrezygnuje z udziału w edycji 2008/2009 w ich miejsce zostaną włączeni do gry spadkowicze z I ligi.

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group