Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Poniedziałek, 16 czerwca
Imieniny: Anety, Justyny
Czytających: 12622
Zalogowanych: 113
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Start Wiosny Cieplickiej

Niedziela, 5 maja 2019, 6:03
Aktualizacja: Poniedziałek, 6 maja 2019, 12:14
Autor: WAC
Jelenia Góra: Start Wiosny Cieplickiej
Fot. WAC
Niezwykle energetycznym koncertem zespołu Enej rozpoczęła się wczoraj (4.05) 46. Wiosna Cieplicka.

Mimo padającego deszczu i arktycznego chłodu jeleniogórzanie dopisali. Muzycy z grupy Enej odwdzięczyli im się niezwykle energetycznym show, który porwał do zabawy wszystkich zmarzniętych. Ze sceny na Placu Piastowskim zabrzmiały największe radiowe hity zespołu, m.in. „Radio Hello”, „Zbudujemy dom”, „Skrzydlate ręce” i „Kamień z napisem love”. Publiczność mogła też usłyszeć bardziej melancholijne utwory grupy, które z reguły nie goszczą w mediach.

Wcześniej na scenie wystąpili młodzi wokaliści biorący udział w projekcie "30. ro(c)k bez kurtyny". Repertuar ich koncertu zdominowały piosenki z lat 80-tych i 90-tych polskich i zagranicznych gwiazd. Koncert prowadziła Ewelina Marciniak, która wystąpiła też w roli wokalistki.

Z kronikarskiego obowiązku dodajmy, że oficjalnego rozpoczęcia tegorocznej Wiosny Cieplickiej dokonał zastępca prezydenta Jeleniej Góry Konrad Sikora. Przy okazji zaprosił on na scenę całą żeńską załogę „Cieplickiej Przystani Twórczej”, której pogratulował obchodzonego w tym roku jubileuszu 10 – lecia istnienia placówki.

Twoja reakcja na artykuł?

51
84%
Cieszy
0
0%
Hahaha
5
8%
Nudzi
0
0%
Smuci
3
5%
Złości
2
3%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Sonda

Kiedy ostatni raz jechałeś/aś pociągiem?

Oddanych
głosów
620
Kilka dni temu (jeżdżę regularnie)
13%
Miesiąc temu (jeżdżę od czasu do czasu)
31%
Nie pamiątem (jeżdżę samochodem)
51%
Wolę autobus
5%
 
Głos ulicy
Nie "siedzimy" na telefonach
 
Warto wiedzieć
Dlaczego Właściwie Izrael walczy z Palestyną?
Rozmowy Jelonki
Strzelania będą tylko raz w tygodniu
 
Aktualności
Dworzec w Miłkowie znów żyje
 
Aktualności
Święto Rodzin Zastępczych na Wzgórzu Kościuszki
 
Aktualności
Pokolenia razem na szkolnym jubileuszu
 
Aktualności
Wyjątkowy wernisaż Jeleniogórskiej Strefy Fotografii
Copyright © 2002-2025 Highlander's Group