Piątek, 19 sierpnia
Imieniny: Bolesława, Juliana
Czytających: 7232
Zalogowanych: 10
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Starsi państwo w świecie marzeń dla dorosłych

Sobota, 29 listopada 2008, 8:47
Aktualizacja: 19:13
Autor: rylit
JELENIA GÓRA: Starsi państwo w świecie marzeń dla dorosłych
Fot. rylit
Kolejnym, premierowym przedstawieniem uraczyli wczoraj widzów twórcy kabaretu „Bella mafia”. Wielbiciele grupy entuzjastów sztuki bili brawo po spektaklu „Senior marzy”. A jego autorzy udowodnili, że choć „już nie to zdrowie i szron na głowie”, wciąż mają w sercu maj.

Kabaret, którzy działa przy Karkonoskim Uniwersytecie Trzeciego Wieku, zaprosił na premierę do klubu Kwadrat w Jeleniogórskim Centrum Kultury. Zgodnie z zapowiedziami i oczekiwaniami nowy spektakl jest równie ciekawy jak poprzedni. Jest on jednak przeznaczony dla dorosłego widza, bo pokazuje w satyryczny sposób relacje mężczyzna kobieta i jak dało się odczuć z reakcji publiczności w czasie przedstawienia, bardzo trafnie.

Grupa artystów, bo tak już niewątpliwie można nazwać tych wykonawców Kabaretu „Bella Mafia” w składzie: Bogusia Bratasz, Nina Jankowska, Ania Moskal, Hanka Panasiuk, Lidka Smolira, Andrzej Dudziak, Janusz Jachnicki oraz Janek Smolira. Liderem kabaretu jest Janusz Jachnicki, a muzykę opracowuje Grzegorz Wadowski.

Na uwagę zasługuje fakt pojawienia się zespole kolejnego mężczyzny Andrzeja Dudziaka, który wyrówna proporcje damsko męskie w kabarecie wprowadzając swoją osobą nowy, ciekawy wizerunek kabaretu

Choć kabaret jest złożony ze słuchaczy KUTW, to wytyka wady i przywary nas wszystkich czy to młodych czy starszych. Dlatego zapraszamy serdecznie wszystkich dorosłych na kolejne spektakle tego coraz bardziej popularnego kabaretu.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (11) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group