Środa, 7 grudnia
Imieniny: Ambrożego, Marcina
Czytających: 9918
Zalogowanych: 16
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

MYSŁAKOWICE: Stare zdjęcia połączą pokolenia

Piątek, 12 marca 2010, 8:24
Aktualizacja: Sobota, 13 marca 2010, 22:58
Autor: Ania
MYSŁAKOWICE: Stare zdjęcia połączą pokolenia
Fot. Archiwum
„Stara fotografia – najcenniejszym źródłem wiedzy, kultury i tradycji regionu” to tytuł projektu jaki obecnie jest realizowany przez Gminny Ośrodek Kultury w Mysłakowicach. W jego ramach zostanie przedstawione życie i historia ludzi okresu powojennego.

Pod uwagę zostaną wzięte ich wcześniejsze działania, praca jaką wykonywali, przekonania i pasja. Efektami projektu mają być wystawa fotograficzna i prezentacja multimedialna. Chodzi o to, żeby mądrość i doświadczenie życiowe starszych ludzi zostało przekazane młodszemu pokoleniu.

GOK zaprasza do współpracy mieszkańców Gminy Mysłakowice. – Osoby, które posiadają materiały z okresu powojennego, zdjęcia, zapiski, gazety. To wszystko, za zgodą właścicieli, możemy wykorzystać i pokazać naszym mieszkańcom – mówi Grzegorz Truchanowicz, dyrektor GOK-u w Mysłakowicach.

Projekt realizowany będzie do 30 czerwca w ramach środków pozyskanych ze starostwa w Jeleniej Górze na zadania publiczne z zakresu kultury.
– Celem zadania jest integracja wielopokoleniowa mieszkańców powiatu i Gminy Mysłakowice z młodzieżą wkraczającą w dorosłe życie – mówi Grzegorz Truchanowicz.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (6)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group