Czwartek, 30 marca
Imieniny: Amelii, Leonarda
Czytających: 7849
Zalogowanych: 8
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Karpacz: Stadion XXI wieku

Środa, 30 września 2020, 8:07
Autor: WAC
Karpacz: Stadion XXI wieku
Fot. UM Karpacz
Stadion lekkoatletyczny im. Ireny Szewińskiej w Karpaczu otrzymał tytuł "Budowa XXI wieku" w XXIV edycji Ogólnopolskiego Konkursu „Modernizacja Roku & Budowa XXI w.”.

Organizatorem konkursu „Modernizacja Roku & Budowa XXI w.” jest Stowarzyszenie Ochrony Narodowego Dziedzictwa Materialnego, a wśród jego patronów są: Ministerstwo  Infrastruktury, Ministerstwo Rozwoju, Ministerstwo Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej, Główny Inspektor Nadzoru Budowlanego, Główny Inspektor Ochrony Środowiska, Pełnomocnik Rządu ds. Osób Niepełnosprawnych, Polska Izba Inżynierów Budownictwa i Związek Powiatów Polskich.

Ideą organizowanego już od dwudziestu czterech lat konkursu jest wyłonienie i nagrodzenie przedsięwzięć budowlanych wyróżniających się szczególnymi walorami. Konkurs promuje m.in. funkcjonalność budynków i budowli, nowoczesność technologii i rozwiązań projektowych, stosowanie nowych technik, nowoczesnych efektywnych i bezpiecznych urządzeń, wysoką jakość wykonawstwa robót budowlanych i konserwatorskich, stosowanie nowych wysokiej jakości materiałów oraz wysokie efekty ekologiczne.

Jesteśmy bardzo dumni z tej nagrody, zwłaszcza że wśród patronów konkursu było wiele podmiotów z branży budowlanej i architektów - mówi burmistrz Karpacza Radosław Jęcek. - Miałem przyjemność rozmawiać z wieloma osobami, w tym mającymi za sobą starty i pobyty na wielu arenach sportowych i powszechna jest opinia, że nasz stadion jest jednym z najpiękniejszych na świecie. Co ważne - nasz obiekt stale żyje i są na nim organizowane zgrupowania oraz imprezy sportowe. Korzystają z niego też chętnie mieszkańcy Karpacza - podkreśla burmistrz.

Twoja reakcja na artykuł?

6
50%
Cieszy
3
25%
Hahaha
0
0%
Nudzi
1
8%
Smuci
0
0%
Złości
2
17%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (5)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy pensje prezydentów miast, burmistrzów i wójtów są adekwatne do wykonywanej przez nich pracy?

Oddanych
głosów
122
Tak, to odpowiedzialna praca
16%
Dostają trochę za dużo
18%
Dostają o wiele za dużo
33%
To oburzające ile zarabiają
33%
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group