Środa, 7 czerwca
Imieniny: Roberta, Wiesława
Czytających: 8650
Zalogowanych: 14
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Stadion przy Lubańskiej wkrótce do remontu

Czwartek, 5 maja 2016, 8:15
Aktualizacja: Piątek, 6 maja 2016, 8:27
Autor: Angelika Grzywacz–Dudek
Jelenia Góra: Stadion przy Lubańskiej wkrótce do remontu
Fot. Angelika Grzywacz–Dudek
Wyłoniono już wykonawcę, który przygotuje dokumentację projektową remontu zaplecza sanitarno – szatniowego przy stadionie przy ul. Lubańskiej w Jeleniej Górze. Wiemy też, kto wyburzy obecne wiaty z sanitariatami i ile to będzie kosztowało.

Na zapytanie ofertowe dotyczące przygotowania dokumentacji projektowej odpowiedziały trzy firmy, spośród których wybrano najtańszą ofertę złożoną przez „Projektowanie Sieci i Instalacji Elektrycznych. Instalatorstwo Elektryczne” z Jeleniej Góry. Najniższa cena tego zadania to 26,5 tys. zł.

Natomiast chętnych do wyburzenia obecnych wiat z sanitariatami było aż 13, a najdroższa oferta była aż o 28,5 tys. zł droższa od wybranej. Usługi Ogólnobudowlane z Podgórzyna zaproponowały bowiem za to zadanie 1200 zł i to ta firma przygotuje grunt pod nowy, gotowy kontener sanitarno – szatniowy.

Projekt, kosztorys i przedmiar robót przyłączy nowego zaplecza ma być gotowy do 25 maja br.. Zakończenie prac zaplanowano jeszcze w tym sezonie.

- Do wakacji stanie tam gotowy kontener z zapleczem szatniowo- sanitarnym, a więc szatniami dla miejscowych drużyn i gości, pokojem dla sędziów, toaletami i prysznicami – wymienia Jerzy Łużnik, zastępca prezydenta Jeleniej Góry. Całość – w przeciwieństwie do obecnej infrastruktury – będzie ogrzewana.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (13)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy szkoły chronią przed rówieśniczą przemocą, zapewniając uczniom bezpieczeństwo w tym względzie?

Oddanych
głosów
972
Tak
10%
Nie
85%
Nie wiem
6%
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group