Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Poniedziałek, 30 marca
Imieniny: Amelii, Leonarda
Czytających: 17445
Zalogowanych: 100
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Środa w siodle i nie tylko

Czwartek, 8 lipca 2010, 8:25
Aktualizacja: 8:26
Autor: K. Piotrowski
JELENIA GÓRA: Środa w siodle i nie tylko
Fot. Kazimierz Piotrowski
Wiele wakacyjnych atrakcji mają wypoczywający w Domu Harcerza dzieci i młodzież z Ukrainy oraz ich rówieśnicy, którzy spędzają tam półkolonie. Dziś goście z Ługańska wystąpią na placu Piastowskim.

Wczoraj dzięki uprzejmości stajni GOSTAR w Goduszynie letnicy mieli możliwość dosiadania koni i krótkiej przejażdżki. Dużą pomoc w organizacji tej krótkiej wycieczki dzieci otrzymały od straży miejskiej.

W zamian za to, tak jak w poniedziałkowej imprezie na placu Ratuszowym z okazji inauguracji akcji „Bezpieczne lato”, dzieci i młodzież z Ukrainy wystąpią dziś (czwartek) na placu Piastowskim.

Tu odbędzie się kolejna impreza w ramach wspomnianej akcji. Kto nie widział występu młodych gości z Ukrainy, powinien nadrobić te zaległości. Kto widział poświadczy, że warto to zobaczyć i posłuchać. Działania zaczynają się o godz. 12.

Sonda

Jaki sposób robienia zakupów preferujesz?

Oddanych
głosów
430
W Internecie
26%
Stacjonarnie w sklepie
66%
Oglądam/przymierzam w sklepie, a kupuję w Internecie
8%
 
Głos ulicy
Do dziś lubię marchewkę – przypomina mi dzieciństwo
 
Warto wiedzieć
NATO się chwieje, a Ukraina korzysta
Rozmowy Jelonki
Po co właściwie zmieniamy czas? Lepszy zimowy czy letni?
 
Tragedie i dramaty
Z Volkswagena zostały zgliszcza. Zginęły trzy bardzo młode osoby!
 
112
Niby zwykła stłuczka a naprawa 10 tys. zł
 
112
Pali się "Zajazd u Basi"
 
112
Zderzenie ciężarówki z osobówką. Zginęły 3 osoby!
Copyright © 2002-2026 Highlander's Group