Sobota, 27 czerwca
29°C Jelenia Góra
CZYTAJ RÓWNIEŻ
Ciekawe miejsca Otworzyli kolejne tajne przejście w Zamku Czocha. To dopiero początek zmian Edukacja Świadectwa odebrane, czas na wakacje! Aktualności Kurtyna wodna w centrum Jeleniej Góry i w Cieplicach 112 Kolizja na Karola Miarki Inwestycje Wodnik ma pieniądze na odbudowę oczyszczalni Aktualności Szybkie zdjęcia bez wychodzenia z urzędu Kilometry KD Retro wraca na trasę Jelenia Góra – Karpacz Wiadomości z miasta Prezydent Jeleniej Góry z wotum zaufania i absolutorium Edukacja Zmarła Jadwiga Dąbrowska Kryminał Groził śmiercią kobiecie i dzieciom Uzdrowisko Cieplice Nowość w Uzdrowisku Cieplice – kąpiel perełkowa w basenie termalnym Aktualności Wyrobiska Góry Wapiennej skrywają historię sprzed wieków Pogoda Popadało mało, a zniszczenia duże Aktualności Złoto dla KANS! Kuba Smolarek najlepszy w Gdańsku Piłka nożna Karkonosze z nowym trenerem Pogoda Balon nad Jelenią Górą. Tak wygląda pierwszy dzień lata z góry 112 Samochodem w drzewo Sport Ala ogrywa starsze koleżanki Aktualności Setki podpisów Inwestycje Powódź zostawiła ślady. Trwa odbudowa szkoły
reklamy
reklamy

Srebro Agnieszki Cyl i koleżanek w sztafecie

Audio

Czytaj na głos

Autor: MDvR 1 min czytania

Drużyna Karkonoszy II Jelenia Góra wywalczyła srebrny medal w biegu sztafetowym kobiet podczas rozgrywanych w Szklarskiej Porębie biatlonowych Mistrzostw Polski seniorów.

Na zakończenie krajowego czempionatu zawodnikom i zawodniczkom przyszło się zmierzyć w sztafetach. Bieg kobiet wygrały biathlonistki AZS-u AWF-u Katowice w składzie: Karolina Pitoń, Beata Szymańczak, Krystyna Pałka, Paulina Bobak. Ze stratą blisko sześciu minut przybiegły Karkonosze Jelenia Góra: Kamila Buchla, Magdalena Nykiel, Ewa Buchla, Agnieszka Cyl. Na najniższym stopniu podium stanęły zawodniczki BKS-u WP Kościelisko: Anna Mąka, Katarzyna Leja, Karolina Batożyńska, Kinga Mitoraj. W biegu sztafetowym mężczyzn wygrała drużyna BKS-u WP Kościelisko w składzie: Adam Kwak, Mirosław Kobus, Łukasz Szczurek, Krzysztof Pływaczyk. 33 sekundy za nimi finiszowali biathloniści AZS-u AWF-u Katowice: Maciej Nędza-Kubiniec, Grzegorz Bril, Tomasz Sikora, Rafał Lepel. Na trzeciej pozycji ze stratą ponad 3 minut rywalizację zakończył AZS AWF Wrocław: Mateusz Stec, Sebastian Witek, Piotr Kotas, Łukasz Witek.
reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Księgowa / Księgowy Spółka ENERGOBEST z siedzibą w Jeleniej Górze zatrudni na stanowisko: Księgowa / Księgowy z doświadczeniem oraz znajomością programu Comarch Optima.… Kosmetolog K/M w 5* hotelu (możliwe zakwaterowanie) Platinum Mountain Hotel & SPA to ekskluzywny Resort położony w malowniczej, górskiej miejscowości - Szklarskiej Porębie. Na kompleks składa się luksu… Praca na dachu Firma o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni dekarza z doświadczeniem. Praca na stałe, gwarancja zatrudnienia przez cały rok. Umowa o pracę. Tylko … Kucharz bankietowy w 5* resorcie Platinum Mountain Hotel & SPA to ekskluzywny Resort położony w malowniczej, górskiej miejscowości - Szklarskiej Porębie. Na kompleks składa się luksu… Handlowiec z Niemieckim Firma schody Gaździcki poszukuje osobę na stanowisko przedstawiciel Handlowy do obsługi klientów na terenie Niemiec, więcej informacji ; rekrutacj…
reklamy

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka