Sobota, 28 listopada
Imieniny: Grzegorza, Zdzisława, Stefana
Czytających: 5598
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Srebrny mikst

Wiadomości: Polska
Wtorek, 29 maja 2007, 0:00
Autor: KED
Badmintoniści z Chojnika Jelenia Góra udanie wystartowali w Zielonej Górze w Międzywojewódzkich Mistrzostwa Młodzików.

Udział w turnieju wzięli zawodnicy klubów z województwa lubuskiego oraz dolnośląskiego. Ekipa klubu KS Chojnik Jelenia Góra liczyła 10 zawodników.

Spośród nich najlepszym osiągnięciem może się pochwalić mikst Paulina Kaczorowska - Arkadiusz Słupek, który w grze mieszanej zajęli znakomite drugie miejsce. Co istotne jeleniogórska para mieszana została sklasyfikowana najwyżej wśród wszystkich uczestników turnieju będących uczniami piątej klasy szkoły podstawowej. Zarówno Paulina jak i Arek będą grali w tej kategorii wiekowej w przyszłym roku i doświadczenie zdobyte w tego typu turniejach jak ten rozegrany w Zielonej Górze na pewno zaprocentuje. Należy dodać iż do srebra w grze mieszanej oboje dodali także brązowe medale w grze pojedynczej. Trzecie miejsce w grze podwójnej dziewcząt zajęły Justyna Krajewska - Emilia Gajek. Bardzo duże brawa należą się również dla Michała Tarczyńskiego, który w pierwszej rundzie pokonał Szymona Zambrowskiego z Babimostu jednego z faworytów, w notowaniach trenerów, w rozegranych w tym roku Mistrzostwach Polski Młodzików.

W klasyfikacji klubowej Chojnik zajął wysokie czwarte miejsce.Wyniki turnieju zaliczane są do Ogólnopolskiej Klasyfikacji Sportu dzieci i młodzieży

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group