Niedziela, 26 czerwca
Imieniny: Jana, Pawła
Czytających: 2703
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Sprzątanie przy wieży – jutro!

Sobota, 18 sierpnia 2018, 9:39
Aktualizacja: Niedziela, 19 sierpnia 2018, 6:42
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: Sprzątanie przy wieży  – jutro!
Fot. Organizator
Kolejny punkt widokowy w Jeleniej Górze znalazł grono zainteresowanych jego rewitalizacją. Wieża na Górze Sołtysiej w okolicach Zespołu Szkół Przyrodniczo–Usługowych przy ul. Leśnej będzie jutro (niedziela, 19.08) oblężona przez społeczników, którym marzy się powrót do czasów świetności zapomnianego miejsca.
- Zapraszamy wszystkich, których interesuje los wieży na Sołtysiej Górze w Cieplicach. Chcemy się poznać i przy okazji zrobić coś pożytecznego dla tego miejsca. Spotykamy się w niedzielę, 19 sierpnia o godzinie 12:00 na parkingu Zespołu Szkół Przyrodniczo-Usługowych i Bursy Szkolnej w Jeleniej Górze przy ul. Leśnej - powiedział Marcin Roszak, inicjator akcji.
- Na uczestników będą czekać: kawa, herbata i może jak się uda jakiś drobny poczęstunek. Zachęcam wszystkich do potraktowania tej okazji trochę jako pikniku, na które wielu z nas chadzało tutaj za dawnych czasów. Mamy do dyspozycji salę, dzięki uprzejmości dyrektora szkoły - Pawła Dernogi. Na terenie szkoły znajduje się boisko, więc bez problemu można zabrać dzieci, piłkę i co tylko da się użyć na boisku - dodaje organizator.

Dodatkowo będzie okazja poznać historię zapomnianego miejsca, które niegdyś tętniło życiem, a obecnie - zaniedbane przez Miasto, ulega dalszej degradacji.

Twoja reakcja na artykuł?

31
86%
Cieszy
0
0%
Hahaha
1
3%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
4
11%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (23) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group