Piątek, 20 maja
Imieniny: Aleksandra, Bazylego
Czytających: 6031
Zalogowanych: 8
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Spowalniacz na Zachodniej naprawiony

Poniedziałek, 9 maja 2016, 8:03
Aktualizacja: 8:05
Autor: Angelika Grzywacz–Dudek
Jelenia Góra: Spowalniacz na Zachodniej naprawiony
Fot. Angelika Grzywacz–Dudek
– Od dwóch miesięcy na naszej ulicy jest zniszczony spowalniacz drogowy i mimo licznych zgłoszeń do zarządu dróg i mostów, nikt nie czuje się w obowiązku, by go naprawić – skarżył się pan Radosław mieszkający przy ul. Zachodniej w Jeleniej Górze. – Do mnie taka informacja nie dotarła, ale oczywiście naprawimy ten próg spowalniający – zapewniał Piotr Dyła, zastępca dyrektora Miejskiego Zarządu Dróg i Mostów w Jeleniej Górze. I słowa dotrzymał.

Zdaniem naszego Czytelnika, brak progu spowalniającego na ul. Zachodniej powoduje, że kierowcy jeżdżą o wiele szybciej i mniej uważnie. – Tylko czekać, aż dojdzie tu do tragedii – mówił z końcem kwietnia br. pan Radosław. – Nie wiem, dlaczego nie możemy się doprosić naprawy tego spowalniacza, ale wydaje mi się, że zbyt skomplikowaną czy kosztowną inwestycją to nie jest. Część tego progu do niedawna leżała obok jezdni i wystarczyło ją przykręcić do podłoża. W ostatnim czasie jednak już zniknęły te ruchome elementy, więc trzeba będzie je najprawdopodobniej dokupić – dodaje Czytelnik.

Piotr Dyła odpowiada, że takie usterki usuwane są w kolejności zgłoszeń, ale nie później niż w ciągu dwóch tygodni. - Gdybyśmy mieli takie zgłoszenie, najprawdopodobniej próg spowalniający byłby już naprawiony, ale do tej pory informacja o zniszczonym elemencie do mnie nie dotarła – mówił z końcem kwietnia br. wiceszef Miejskiego Zarządu Dróg i Mostów w Jeleniej Górze. – Oczywiście próg zostanie naprawiony w najbliższym czasie – dodał i słowa dotrzymał. Obecnie próg jest już naprawiony.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (6) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group