Czwartek, 19 maja
Imieniny: Mikołaja, Piotra
Czytających: 5979
Zalogowanych: 12
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Spotkanie z Danutą Sadownik – jutro w Książnicy

Środa, 16 października 2019, 13:19
Aktualizacja: Czwartek, 17 października 2019, 8:33
Autor: KK
Jeleniogórska Książnica Karkonoska zaprasza 17 października (czwartek) o godz. 17.00 do sali konferencyjnej przy ul. Bankowej 27 (III p.) na spotkanie autorskie z Danutą Sadownik oraz prezentację jej nowej powieści z funkcją terapeutyczną „Muszki owocówki”. Podczas spotkania autorka wygłosi również wykład nt. „Cywilizacyjne uzależnienia XXI w.”

Danuta Sadownik – pedagog kultury, psychoterapeutka, nauczyciel szkolny i akademicki. „Muszki owocówki” to książka poruszająca najczęstsze problemy i uzależnienia współczesności: bulimię, anoreksję, alkoholizm, narkomanię, seksoholizm, agresję i niebezpieczeństwa płynące z cyberprzestrzeni. Inspiracje do kolejnych książek autorka znajduje podczas rozmów z uczniami, studentami, a nawet przypadkowo spotkanymi osobami. Dotychczas ukazały się : „A Ty dokąd ?”, „Gdzie jesteś ?”, „Szkolne tango”,” Muszki owocówki” , „A teraz co ?”.

Są to książki, które nie lubią leżeć na półce. Najlepiej czują się w rękach Czytelnika. Z pewnością możemy liczyć na interesującą opowieść autorki o jej literackiej drodze, warsztacie pracy pisarskiej, ważnych inspiracjach, podróżach oraz wielu planach na przyszłość.

Twoja reakcja na artykuł?

5
83%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
1
17%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group