Poniedziałek, 19 października
Imieniny: Pawła, Piotra, Jana
Czytających: 6435
Zalogowanych: 7
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Spotkanie „Świąteczna Kartka” z kolędami

Wiadomości: Jelenia Góra
Sobota, 14 grudnia 2013, 7:54
Aktualizacja: 10:43
Autor: Elżbieta Bielecka
Fot. Archiwum Organizatora
W świetlicy Dziennego Domu Pomocy Społecznej przy ul. Kilińskiego w Jeleniej Górze odbyło się wczoraj (13.12.) spotkanie przedświąteczne z codziennymi uczestnikami tej placówki.

Inicjatorem przedsięwzięcia była II Grupa Jeleniogórskich Aktywnych Seniorek w ramach projektu “Karkonoskie Rady Seniorów”, realizowanego przez Fundację Jagniątków, współfinansowanego ze środków Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej na rzecz osób starszych na lata 2012 –2013.

W spotkaniu wzięło udział 60 uczestników DPS oraz organizatorzy.
W programie było: pisanie tradycyjnych życzeń świątecznych do rodziny i znajomych, rozmowy i wspomnienia przy kawie, herbacie i wypiekach własnej „produkcji” oraz wspólne kolędowanie i życzenia.

Zwieńczeniem imprezy był występ zespołu “Agat” z Osiedlowego Domu Kultury w Jeleniej Górze i wspólne śpiewy znanych kolęd i pastorałek.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~xyz 14-12-2013 11:03
jak to jest Fundacja Jagniątków dostała coś ponad 100tys. na tworzenie tych rad seniorów w ciągu chyba pół roku, spotkanie w DPS, ciasto swojego wypieku to jaka to ich zasługa i ile to ich z tych 100tys. kosztowało a projekt się dzięki temu rozliczy i tak się wykorzystuje naiwność seniorów im okruchy z pańskiego stołu a prawdziwą kasę biorą nie seniorzy

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group