Reklama
Środa, 3 czerwca
16°C Jelenia Góra
Czytających: 83 746 Zalogowanych: 10
CZYTAJ RÓWNIEŻ
Aktualności Zaginęła Wioletta Krzaczkowska Aktualności Kamera na Górze Szybowcowej Aktualności Ratują życie i zdrowie innych ludzi — GOPR świętuje 50-lecie Aktualności Jelonka się zmienia Pogoda Niebieski Księżyc - to tylko nazwa, nie kolor Aktualności Osiołki czekają Nekrologi Tragedia, nie żyje 28-letni funkcjonariusz Pieniądze Ceny w sklepach w dół 112 Ukradł auto i wdał się w ucieczkę Aktualności Dolina Bobru

Spotkanie sportowe osób głuchych [foto]

– Głusi nie są niemi. Mają swój własny język i mówią – podkreśliła w swojej wypowiedzi Joanna Jasińska, prezes Koła Terenowego PZG w Jeleniej Górze. W sobotę (17.06) w jeleniogórskiej hali sportowej MOS im. Mariana Koczwary odbyły się rozgrywki sportowe osób niesłyszących z województwa dolnośląskiego.

Autor: kawonz 1 min czytania

Audio

Czytaj na głos

Do Jeleniej Góry przyjechali goście z Legnicy, Wałbrzycha i Zgorzelca. W zawodach brało udział około 60 osób. Sobotnie wydarzenie zorganizowano przy współudziale MOS-u. Jeleniogórskie Koło Terenowe PZG jest wdzięczne Międzyszkolnemu Ośrodkowi Sportu za umożliwienie mu rozgrywek.

Słowa uznania za pomoc i stworzenie tak wspaniałej atmosfery podczas zawodów należą się pracownikom MOS-u: Celestynie Trzewik, Annie Matkowskiej, Radomirowi Kukiel i Izabeli Barczyńskiej . Dla osób głuchych takie coroczne spotkania w różnych miejscach naszego województwa to okazja do pogłębienia wzajemnych więzi i poznania nowych ludzi.

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Brak zdjęcia Poszukuję kierowcy kat. C+E Dam pracę Mysłakowice Do uzgodnienia

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

TikTokowa Jelonka