Piątek, 27 maja
Imieniny: Jana, Juliusza
Czytających: 7947
Zalogowanych: 7
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Opole: Spotkali się z Kubą Błaszczykowskim

Sobota, 11 lipca 2015, 18:49
Aktualizacja: 18:54
Autor: MDvR
Opole: Spotkali się z Kubą Błaszczykowskim
Fot. użyczone
Ostatnim turniejem w sezonie 2014/2015 w którym wzięli udział piłkarze KKS–u Jelenia Góra, był Kuba Cup 2015. Wspaniałą imprezę w Opolu zorganizował Jakub Błaszczykowski i jego fundacja "Ludzki Gest", którą kieruje znana dziennikarka Małgorzata Domagalik. Turniej odbywał się w formule Ligi Mistrzów w której grały 32 drużyny, jeleniogórzanie wystąpili jako Liverpool.

Skład zespołu zgodnie z regulaminem rozgrywek musiało tworzyć po dwóch uczniów z klas IV, V i VI. W pierwszej fazie w sobotę odbyły się rozgrywki grupowe w których nasza drużyna zajęła drugie miejsce (dwa wygrane mecze i jedna porażka) i awansowała do fazy
pucharowej. - W niedzielę rozegraliśmy jeden mecz i po porażce 3:7 odpadliśmy z dalszych gier. Mimo tego możemy być bardzo zadowoleni z występu naszych młodych piłkarzy, którzy zaprezentowali się bardzo dobrze. Dla uczestników był to świetnie zorganizowany turniej, połączony z wypoczynkiem i rozrywką. W gronie 32 uczestników nasza drużyna zajęła ostatecznie 14. miejsce, które mamy nadzieję poprawić za rok, ponieważ już zostaliśmy zaproszeni na kolejną edycję - komentuje Grzegorz Królikowski.

Dla wszystkich uczestników atrakcją była możliwość spotkania ze świetnym piłkarzem reprezentacji Polski Jakubem Błaszczykowskim, który wykazał się dużym profesjonalizmem. Nikomu nie odmówił wspólnego zdjęcia, autografu czy rozmowy. Z pewnością jest wzorem do naśladowania dla młodych piłkarzy.

Zespół Liverpoolu w Lidze Mistrzów reprezentowali: Kacper Biernat, Maciek Busłowicz, Gabi Sowa, Mateusz Wilski, Kuba Winkel, Dawid Zientek.Trenerem drużyny był Grzegorz Królikowski, któremu pomagali Andrzej Sowa i Przemek Łuszczyk.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group