Niedziela, 1 sierpnia
Imieniny: Nadii, Piotra
Czytających: 6318
Zalogowanych: 10
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra - Cieplice: Spotkają się by mówić o kampanii. 5 października w Casparze

Sobota, 1 października 2011, 8:44
Aktualizacja: 8:47
Autor: Petr
W środę, 5 października 2011 w hotelu Caspar w Jeleniej Górze – Cieplicach odbędzie się spotkanie z politykami z Dolnego Śląska kandydującymi do Parlamentu. – Zapraszamy tych, którzy chcieliby porozmawiać twarzą w twarz z ludźmi, którzy chcą nami rządzić – mówią organizatorzy.

Spotkanie z politykami z Dolnego Śląska kandydującymi do Parlamentu, które odbędzie się 5 października w hotelu Caspar w Jeleniej Górze - Cieplicach przygotowali Miłośnicy Cieplic. – Po co? By umożliwić mieszkańcom Jeleniej Góry i regionu spotkanie twarzą w twarz z ludźmi, którzy pretendują do tego, aby nami rządzić. Kandydatami na posłów i senatorów z ramienia wszystkich partii politycznych, których będzie można zapytać wprost: Co zamierzają zrobić i czy rzeczywiście coś zrobią? – tłumaczy Amelia Kalisz-Naciskała.

Zgodnie ze statutem stowarzyszenia Miłośnicy Cieplic to organizacja apolityczna, która działa na rzecz „rozwoju społeczności lokalnej”. Komitety wyborcze, których kandydaci mają zamiar wziąć udział w spotkaniu są proszone o kontakt tel. z Amelią Kalisz-Naciskałą: 518 526 953 i Marcinem Kaflikiem: 660 340 767.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group