Czwartek, 7 lipca
Imieniny: Cyryla, Metodego
Czytających: 7420
Zalogowanych: 11
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Sporty walki w KPSW

Wtorek, 25 września 2018, 13:42
Aktualizacja: 13:44
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: Sporty walki w KPSW
Fot. Przemek Kaczałko
W miniony weekend w Jeleniej Górze gościli miłośnicy mieszanych sztuk walk, biorąc udział w Mistrzostwach Karkonoszy w ramach Amatorskiej Ligi MMA. Do rywalizacji przystąpili również zawodnicy ju–jitsu.
Zawody są zorganizowane w słabym terminie - jednocześnie są bardzo duże zawody w Luboniu oraz Gorilla Cup z wysokimi nagrodami, a pomimo to zgromadziliśmy ponad 100 zawodników - powiedział na wstępie Tomasz Knap, prezes Polskiego Związku Ju-Jitsu.

Przedstawiciele władz miasta również cieszyli się, że Amatorska Liga MMA trafiła do Jeleniej Góry.

Sztuki walki są coraz bardziej popularne. Należy się cieszyć, że również w Jeleniej Górze znajdują swoich amatorów i kibiców - mówił Piotr Paczóski, zastępca prezydenta miasta.

Jak podkreślił prezes PZJJ, plany są ambitne i chce, żeby w naszym mieście cyklicznie odbywały się tego typu zawody. Wśród osób wspierających imprezę był pochodzący z Kowar Marcin Zontek, którego kibicom MMA nie trzeba przedstawiać.

Cieszę się, że ALMMA dotarła do Jeleniej Góry. Kilkanaście lat temu, gdy zaczynaliśmy to było marzenie, żeby coś takiego odbywało się gdziekolwiek w Polsce, czy Europie, a dożyłem takich czasów, że w Jeleniej Górze możemy spotkać wielu zawodników, zorganizować bardzo fajną imprezę, a młodzi ludzie mogą sprawdzić się, pokazać i spełniać swoje marzenia - powiedział Marcin Zontek.

Niestety, nadal nie otrzymaliśmy wyników zawodów od organizatorów...

Twoja reakcja na artykuł?

3
50%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
1
17%
Smuci
0
0%
Złości
2
33%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group