Poniedziałek, 8 sierpnia
Imieniny: Cypriana, Dominika
Czytających: 6878
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Karpacz: Spełniło się marzenie chorej Julki – odwiedzili ją Łowcy.B

Wtorek, 19 sierpnia 2014, 8:07
Aktualizacja: Środa, 20 sierpnia 2014, 8:10
Autor: Magdalena Stańczyk – Horler
Karpacz: Spełniło się marzenie chorej Julki – odwiedzili ją Łowcy.B
Fot. Archiwum Organizatora
16 sierpień na pewno zapisze się w pamięci Julki i innych chorych dzieci z Centrum Medycznego Karpacz jako dzień bólu brzucha…przyjemnego bólu, bo wywołanego śmiechem. W tym dniu, zostało spełnione marzenie 16–letniej Julii, która wymarzyła sobie spotkanie z kabaretem Łowcy.B

Cudowne w tym wszystkim było to, że Julka w swojej walce z chorobą pomyślała o innych. Bo jej marzeniem nie było tylko spotkanie z chłopakami z kabaretu. Poprosiła o chwile radości dla innych chorych dzieci, ich rodziców i całego personelu Centrum Medycznego w Karpaczu. I trzeba przyznać, że Łowcy. B wywiązali się z zadania na szóstkę. Zafundowali wszystkim chwilę szczerego śmiechu i zapomnienia o chorobach. Bo należy dodać, że kabaret w pełnym składzie przyjechał do Juili do Karpacza.

Po zakończeniu „ części oficjalnej” Julka miała swoją chwilę z kabaretem. Spotkanie przebiegało w atmosferze szczerego i wzajemnego zainteresowania. Należy dodać, że dziewczyna jest bardzo elokwentna i nie dała się ani zawstydzić ani być dłużna w ripostach.

To, że ich ujęła może świadczyć fakt, że zamieścili o tym spotkaniu informacje na swojej stronie http://www.lowcyb.pl/niusy.php.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (6) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group