Sobota, 3 grudnia
Imieniny: Franciszka, Ksawerego
Czytających: 7488
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION: Spadł śnieg, narobił zamieszania

Czwartek, 15 października 2009, 9:05
Aktualizacja: 9:18
Autor: Mar
REGION: Spadł śnieg, narobił zamieszania
Fot. Mar
Nocne opady białego puchu mocno zakłóciły ruch na drogach. W nocy, w Mysłowie, na drodze Jelenia Góra – Bolków wskutek opadów śniegu stojące pojazdy ciężarowe zablokowały pas ruchu w kierunku Wrocławia. Podobnie było w Pasieczniku, na drodze nr 30 do Zgorzelca.

Droga w Mysłowie została odblokowana o 5 nad ranem, gdy kolumna stojących tam TIR-ów ruszyła po oczyszczonym asfalcie. Opady śniegu zablokowały ruch na stromym podjeździe pomiędzy miejscowością Marciszów i Pustelnik w powiecie kamiennogórskim. Mimo, że służby drogowe oczyściły ją rano, część samochodów ciężarowych nie jest w stanie jej pokonać i nadal blokują przejazd. Zablokowana była też droga z Kaczorowa do Kamiennej Góry. Nieprzejezdny był stromy podjazd pomiędzy Kaczorowem a miejscowością Świdnik.

Droga pomiędzy Janochowem, a szczytem Kapeli w stronę Jeleniej Góry jest przejezdna. Z powodu intensywnych opadów śniegu warunki jazdy na tym odcinku są wyjątkowo złe. Jezdnia pokryta jest śniegiem. Kierowcy bez opon zimowych mogą mieć kłopoty z przejazdem w tym miejscu.

Do kilku kolizji doszło na autostradzie A4 w okolicach Bolesławca. Samochody wpadały w poślizg i lądowały na barierkach ochronnych. Ruch został ograniczony do jednego pasa w obydwu kierunkach.

Informacje za www.droginaszostke.pl

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (7)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy Termy Cieplickie powinny trafić w prywatne ręce?

Oddanych
głosów
767
Tak
27%
Nie
65%
Nie wiem
8%
Copyright © 2002-2022 Highlander's Group