Niedziela, 28 maja
Imieniny: Jaromira, Justyny
Czytających: 6951
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: SP 3 na sportowo!

Czwartek, 11 listopada 2021, 10:08
Aktualizacja: 10:09
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: SP 3 na sportowo!
Fot. Przemek Kaczałko
W Szkole Podstawowej Nr 3 im. M. Kopernika w Cieplicach odbyły się zawody sportowe dla klas I-III. Zaangażowanie uczestników, jak i kibiców robiło wrażenie!

Jak podkreślają organizatorzy, po długim okresie nauki zdalnej niezwykle ważne jest, aby dzieci korzystały z możliwości aktywności fizycznej.

Sport jest bardzo ważny, bo rozwija dzieci, które oprócz nauki - muszą się również bawić - powiedziała Anna Piotrowska, wicedyrektorka SP 3.
Po ponad roku siedzenia w domu powstał pomysł nauczycieli wychowania fizycznego na wyścig rzędów dla klas I-III. Myślę, że to fajna zabawa, dużo ruchu i przede wszystkim radość i rywalizacji w duchu fair play - podkreślił Daniel Gawlik, nauczyciel wychowania fizycznego w SP 3, który dziękował wychowawcom klas, a także fundatorom nagród: Grey Spa ze Szklarskiej Poręby oraz Krzysztofowi Gierasimukowi.

W rywalizacji wzięły udział klasy I, II i III. Reprezentacje klas zmagały się w konkurencjach sportowych, ale niezwykle ważny był też gorący doping pozostałych kolegów i koleżanek oraz rodziców, którzy zaangażowali się w imprezę tworząc m.in. mobilizujące transparenty.

Rodzice nam wspaniale dopisali, dziękujemy im - dodała wicedyrektorka.

Jak zapowiadają organizatorzy, będzie to cykliczna impreza dla najmłodszych uczniów "Trójki".

Twoja reakcja na artykuł?

11
85%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
1
8%
Smuci
0
0%
Złości
1
8%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group