Piątek, 7 października
Imieniny: Marii, Marka
Czytających: 7056
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Podgórzyn: Sosnówka wygrywa Sołecką Ligę

Piątek, 9 sierpnia 2019, 10:04
Aktualizacja: Sobota, 10 sierpnia 2019, 11:06
Autor: WAC
Podgórzyn: Sosnówka wygrywa Sołecką Ligę
Fot. UG Podgórzyn
Zwycięstwem w kończącym cykl turnieju petanque Sosnówka przypieczętowała swój triumf w zmaganiach Sołeckiej Ligi 2019 w gminie Podgórzyn.

Rywalizacja w popularne kulki z udziałem zespołów z dziewięciu sołectw, była zacięta. Poziom zawodów był dość wyrównany, mimo że w drużynach były osoby o różnym stopniu zaawansowania. Wszystkim dopisywał dobry humor, dzięki atmosferze integracji i fair play.

Mimo niezbyt sprzyjającej aury i momentami padającego deszczu zawodnicy grali do końca i nie wyrazili zgody na propozycję skrócenia czasu rozgrywek.

W całym cyklu, składającym się z pięciu imprez (strzelectwo, piłka siatkowa, piłka nożna, bieg i petanque), wygrało sołectwo Sosnówka przed Przesieką i Ścięgnami.

Ponieważ była to ostatnia dyscyplina rozgrywana w ramach Sołeckiej Ligi 2019, chcemy gorąco podziękować wszystkim, którzy byli zaangażowani w organizację zawodów - mówią organizatorzy zmagań. - Dziękujemy tym, którzy w weekendy znaleźli czas i wzięli udział w zawodach jako zawodnicy lub kibice. Pięknie dziękujemy za przepyszne ciasta, jakie na każde zawody przygotowywały poszczególne sołectwa. Do zobaczenia we wrześniu na dożynkach gminnych, gdzie nastąpi uroczyste ogłoszenie wyników oraz dekoracja zwycięzców.

Twoja reakcja na artykuł?

4
80%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
1
20%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (4)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group