Piątek, 19 sierpnia
Imieniny: Bolesława, Juliana
Czytających: 3803
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Śmieci bez tajemnic

Czwartek, 27 września 2018, 15:23
Aktualizacja: Piątek, 28 września 2018, 6:46
Autor: MPGK
Chcesz wiedzieć o zmianach harmonogramu wywozu śmieci z miejsca Twojego zamieszkania? Chcesz być informowany o zbiórce problemowych odpadów, np. wielkogabarytowych? Teraz w Jeleniej Górze to możliwe.

Mobilna aplikacja VIZUM, umożliwia przeglądanie harmonogramu wywozu odpadów w wybranych lokalizacjach. Informuje o terminie wywozu nieczystości, jego zmianie, a także informuje o aktualnych lokalizacjach mobilnego PSZOK-u. Ponadto zawiera informacje o terminach okresowej zbiórki odpadów wielkogabarytowych.

- Nadawcą informacji jest również nasze Schronisko dla Małych Zwierząt - mówi Katarzyna Wierska, wiceprezes MPGK. - Tutaj przedstawiamy informacje na temat adopcji zwierzaków, zaprosimy na dni otwarte schroniska i organizowane przez pracowników spółki otwarte imprezy plenerowe.

Aplikacja jest w pełni bezpieczna i bezpłatna, a rejestrując się w niej nie podajesz żadnych danych osobowych - wyrażasz jedynie zgodę na włączanie lokalizacji GPS w telefonie. Dlaczego jest to tak ważne? Ponieważ wiadomość typy „push”, którą otrzymasz, dotyczyć może nie tylko danego rejonu miasta czy też ulicy, ale i budynku, w którym mieszkasz!

Jak ją ściągnąć? Nic prostszego!

Jeżeli jesteś posiadaczem telefonu z systemem operacyjnym Android zaloguj się w sklepie google play, wpisz w wyszukiwarce vizum i pobierz appkę. Potem postępuj zgodnie z wytycznymi – sam proces rejestracji i instalacji nie zajmie dłużej niż 3 minuty.

Twoja reakcja na artykuł?

10
71%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
4
29%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group