Czwartek, 22 października
Imieniny: Filipa, Halki
Czytających: 6691
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Śmieci bez tajemnic

Wiadomości: Jelenia Góra
Czwartek, 27 września 2018, 15:23
Aktualizacja: Piątek, 28 września 2018, 6:46
Autor: MPGK
Chcesz wiedzieć o zmianach harmonogramu wywozu śmieci z miejsca Twojego zamieszkania? Chcesz być informowany o zbiórce problemowych odpadów, np. wielkogabarytowych? Teraz w Jeleniej Górze to możliwe.

Mobilna aplikacja VIZUM, umożliwia przeglądanie harmonogramu wywozu odpadów w wybranych lokalizacjach. Informuje o terminie wywozu nieczystości, jego zmianie, a także informuje o aktualnych lokalizacjach mobilnego PSZOK-u. Ponadto zawiera informacje o terminach okresowej zbiórki odpadów wielkogabarytowych.

- Nadawcą informacji jest również nasze Schronisko dla Małych Zwierząt - mówi Katarzyna Wierska, wiceprezes MPGK. - Tutaj przedstawiamy informacje na temat adopcji zwierzaków, zaprosimy na dni otwarte schroniska i organizowane przez pracowników spółki otwarte imprezy plenerowe.

Aplikacja jest w pełni bezpieczna i bezpłatna, a rejestrując się w niej nie podajesz żadnych danych osobowych - wyrażasz jedynie zgodę na włączanie lokalizacji GPS w telefonie. Dlaczego jest to tak ważne? Ponieważ wiadomość typy „push”, którą otrzymasz, dotyczyć może nie tylko danego rejonu miasta czy też ulicy, ale i budynku, w którym mieszkasz!

Jak ją ściągnąć? Nic prostszego!

Jeżeli jesteś posiadaczem telefonu z systemem operacyjnym Android zaloguj się w sklepie google play, wpisz w wyszukiwarce vizum i pobierz appkę. Potem postępuj zgodnie z wytycznymi – sam proces rejestracji i instalacji nie zajmie dłużej niż 3 minuty.

Twoja reakcja na artykuł?

10
71%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
4
29%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz

~Wytyk 27-09-2018 16:44
G... mnie to obchodzi. Nie mam zamiaru zapychać sobie telefonu jakimiś niepotrzebnymi aplikacjami. Wszyscy chcą tylko szpiegować. Jak masz problem to co raz trudniej znaleźć kontakt do instytucji czy jakiejś firmy. Wszyscy się izolują od petentów. Najlepiej pobierz apke, nie zawracaj głowy i płać rachunki.
~Olo 27-09-2018 20:34
Po co aplikacje jak służby porządkowe mają bałagan. Gabaryty według harmonogramu w necie wywóz w czwartek zabrane z posesji w sobotę.
~lin 27-09-2018 20:46
ta aplikacja to chyba dla pracowników firmy, żeby wiedzieli gdzie mają pojechać... może im się w końcu uda zgodnie z harmonogramem odebrać śmieci!

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group