Niedziela, 24 października
Imieniny: Marcina, Rafała, Antoniego
Czytających: 5791
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Ślubowanie policjantów

Środa, 17 lutego 2021, 11:25
Autor: 112
Jelenia Góra: Ślubowanie policjantów
Fot. Archiwum Policji
We wtorek (16.02) w Komendzie Miejskiej Policji w Jeleniej Górze odbyła się uroczystość ślubowania trzech nowych policjantów przyjętych do służby. Szeregi jeleniogórskiej Policji zasilili kolejni funkcjonariusze. Akty ślubowania nowo przyjętym wręczył Komendant Miejskie Policji w Jeleniej Górze inspektor Leszek Zagórski.

Policjantce i dwóm policjantom akty ślubowania wręczył komendant miejski inspektor Leszek Zagórski. Po zakończeniu szkolenia podstawowego, nowo przyjęci funkcjonariusze zasilą szeregi Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze.

SŁUŻBĘ W POLICJI MOŻE PEŁNIĆ:
• obywatel polski o nieposzlakowanej opinii, który nie był skazany prawomocnym wyrokiem sądu za przestępstwo lub przestępstwo skarbowe i korzystający z pełni praw publicznych,
• posiadający co najmniej średnie wykształcenie,
• posiadający zdolność fizyczną i psychiczną do służby w formacjach uzbrojonych, podległych szczególnej dyscyplinie służbowej, której gotów jest się podporządkować.

Przy zachowaniu reżimu sanitarnego osoby zainteresowane służbą w Policji mogą dokumenty złożyć osobiście w Komendzie Miejskiej Policji w Jeleniej Górze w godzinach od 8.30 do 15.00. Kandydat musi mieć maseczkę, jednorazowe rękawiczki i własny długopis.

Twoja reakcja na artykuł?

5
17%
Cieszy
15
52%
Hahaha
2
7%
Nudzi
0
0%
Smuci
1
3%
Złości
6
21%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (21) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group