Poniedziałek, 8 sierpnia
Imieniny: Cypriana, Dominika
Czytających: 2767
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Śleszyńska i Wawrzecki gościnnie w Norwidzie

Czwartek, 31 marca 2016, 8:28
Aktualizacja: 8:33
Autor: Manu
Jelenia Góra: Śleszyńska i Wawrzecki gościnnie w Norwidzie
Fot. Archiwum Teatru
18 kwietnia (w poniedziałek) o godz. 17.30 i 20.00 na Dużej Scenie jeleniogórskiego Teatru im. Cypriana Kamila Norwida obejrzeć będzie można spektakl “Sextet czyli Roma i Julian” autorstwa Krzysztofa Jaroszyńskiego z Hanną Śleszyńską i Pawłem Wawrzeckim w rolach głównych.

Akcja dzieje się współcześnie w Polsce, w klinice transseksuologii. Na operację zmiany płci czeka para młodych ludzi: Roma chce zostać mężczyzną, zaś leżący w sąsiedniej sali Julian - kobietą. Romę odwiedza o pokolenie od niej starszy Mąż. Oczywiście zapowiada rozwód i odebranie majątku. Zaś przy łóżku Juliana lamentuje Matka, wstrząśnięta decyzją syna. - Podczas przypadkowego spotkania na korytarzu okazuje się, że Matka Juliana i Mąż Romy za młodu znali się i byli parą. Tymczasem Roma i Julian poznają się osobiście i bardzo się sobie podobają. To naprowadza Matkę na pewien pomysł, lecz ostateczna puenta zaskoczy bohaterów oraz widzów - zapowiadają organizatorzy spektaklu. Obiecują też wartką akcję i dowcipne dialogi.

Publiczność przyciągną na pewno znane nazwiska odtwórców głównych ról, którzy swoje komediowe talenty potwierdzali już niejednokrotnie, nie tylko na teatralnych deskach. Wystarczy przypomnieć sobie ich role w sitkomach: “Szpital na perypetiach” czy “Daleko od noszy”.

Bilety w cenie 80 zł (widownia), 60 zł (I balkon) i 40 zł (II balkon) do nabycia w kasie Teatru lub na Tiketto.pl - https://www.tiketto.pl/Detale/show_event/1844180 .

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group