Piątek, 12 sierpnia
Imieniny: Klary, Juliana
Czytających: 6617
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Skrzypek Alexander Dubach na Farmie Artystycznej

Piątek, 5 lipca 2013, 7:17
Aktualizacja: 7:19
Autor: Org
Jelenia Góra: Skrzypek Alexander Dubach na Farmie Artystycznej
Fot. Archiwum Organizatora
Można już rezerwować bilety na kolejny kameralny koncert z cyklu „Janusz Nykiel i Jego Goście w Ogrodzie”, który odbędzie się 14 lipca o godz. 16.00 na Farmie Artystycznej w Staniszowie. Gościem będzie wybitny, szwajcarski skrzypek Alexander Dubach.

Gościem w wyjątkowym, solowym repertuarze będzie wybitny, szwajcarski skrzypek Alexander Dubach. Muzyk już jako cudowne dziecko przekonał muzyczny świat o swojej doskonałości interpretacji wielkiej literatury skrzypcowej, a w szczególności kompozycji Paganiniego. Dlatego mówi się o nim, że jest jego kolejnym wcieleniem. Gdy Alexander Dubach miał 17 lat, na jednej z lekcji u Nathana Milsteina, jednego z najsłynniejszych skrzypków świata, usłyszał: „Chłopcze, nic więcej nie jestem w stanie cię nauczyć. Teraz już musisz tylko pokazać światu, co potrafisz”.

Bilety do nabycia przed koncertem w cenach: 40 zł – dorośli, 25 zł –emeryci, 15 zł - dzieci i młodzież szkolna. Wstęp dla dzieci do lat siedmiu – bezpłatny. W cenie biletu: coś pysznego i niespodzianka. Rezerwacji można dokonać pod numerem telefonu: 607 360 220 lub na e-maila: alicja.grendysz@onet.pl (liczba miejsc ograniczona).

Koncert będzie wydarzeniem artystycznym roku. W przypadku deszczowej pogody impreza odbędzie się w uroczym „Pałacu na Wodzie” również w Staniszowie.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group