Niedziela, 26 czerwca
Imieniny: Jana, Pawła
Czytających: 5797
Zalogowanych: 7
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: „Skok w blok”. Ucieczka w świat sztuki i teatru

Środa, 13 lipca 2011, 8:00
Aktualizacja: 21:42
Autor: zyava
JELENIA GÓRA: „Skok w blok”. Ucieczka w świat sztuki i teatru
Fot. zyava
Już po raz kolejny na podwórka zawitała akcja Jeleniogórskiego Centrum Kultury i Teatru Odnalezionego „Skok w blok”. Działania, których odbiorcami są dzieci, odbywają się w różnych częściach miasta. Oprócz pracy warsztatowej przygotowano wiele interesujących zajęć, które mają na celu rozwijanie wyobraźni oraz zainteresowań różnymi dziedzinami sztuki.

Wczorajsze warsztaty odbyły na placu zabaw przy ul. Okrzei. Pierwszymi zajęciami jakie animatorzy przygotowali dla grupy dzieci było malowanie farbami na kolorowych brystolach. Powstały w ten sposób kolorowe dzieła, które mogli podziwiać rodzice młodych twórców.

Dzieci - oprócz zabaw i zajęć plastycznych uczestniczyły również w spektaklu lalkowym tradycyjnego teatru Ahoj z Chrudima z Republiki Czeskiej. Widownia była bardzo zachwycona spektaklem i nagrodziła występ ogromnymi brawami.

Kolejną atrakcją był występ animatora – Karola, który zabawiał dzieci różnym, śmiesznymi występami. Żonglerka piłeczkami, machanie poiami ze skarpetek czy triki na diabolo – cieszyły najbardziej młodych jeleniogórzan. Każde dziecko uczestniczące w warsztatach otrzymało upominek w postaci smyczy z napisem „Skok w blok” i wiele wrażeń ze wspólnej zabawy.

Następne zajęcia odbędą się 13.07. na placu zabaw przy ul. Krzysztofa Komedy-Trzcińskiego 12, ODK, 14.07. – przy ul. Zygmunta Noskowskiego 3, zaś akcja zakończy się 15.07. - przy ul. Jana Kiepury 34.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (5) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group