REGION: Siatkarze i siatkarki UKS przeszli próbę sił

Piątek, 18 kwietnia 2008, 12:31
Aktualizacja: 12:32
Autor: ROB
Młodzież z UKS Jelenia Góra zmierzyła się z drużynami seniorskimi z III i IV ligi podczas towarzyskiego turnieju. – Czeka nas jeszcze dużo pracy – podsumował konfrontację trener Jerzy Sarna.

W zawodach występowały drużyny z III ligi kobiet i IV ligimężczyzn. Jeleniogórzanie i jeleniogórzanki gładko przegrali wszystkie mecze stosunkiem 0:2.

Ale nie ma co ząłamywać rąk. Dla dziewcząt były to pierwsze tak poważne spotkania. Zmierzyły się z rywalkami, z którymi bedą walczyć w rozgrywkach ligowych w przyszłym sezonie.

Początkowo u zawodniczek z jeleniogórskiego klubu zawiodła komunikacja, ale z seta na set było coraz lepiej, dzięki dziewczyny momentami nawiązywały walkę jak równy z równym.
UKS do końca sezonu, trwającego do lipca, zagra jeszcze kilka meczów i turniejów z zespołami III i IV Ligi mężczyzn i III ligi kobiet.