Czwartek, 29 września
Imieniny: Michała, Rafała, Gabriela
Czytających: 6388
Zalogowanych: 12
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Setki złotych przed studniówką

Wtorek, 5 grudnia 2006, 0:00
Autor: TEJO
Jelenia Góra: Setki złotych przed studniówką
Fot. Jelonka.com
Pięćset złotych – kreacja lub garnitur. Sto złotych – fryzjer dla pań (Panowie zapłacą mniej). Od 100 do 150 – bal. Oto wstępne, średnie wydatki, jakie będą musieli ponieść przyszłoroczni maturzyści w związku z balem studniówkowym.

Będą się bawić w hotelach, dużych restauracjach oraz salach bankietowo-weselnych. Rzadziej urządzane są imprez w salach gimnastycznych i sportowych.

Trzecioklasiści z I LO im. Żeromskiego, zgodnie z kilkuletnią tradycją, planują wyjazd do Domu Zdrojowego w Świeradowie Zdroju. – Studniówka odbędzie się najpewniej 27 stycznia – mówi dyrektor placówki Paweł Domagała.
Maturzyści z Zespołu Szkół Ekonomiczno-Turystycznych będą się bawić w hotelach: „Las” i „Mercure”.

Zarówno uczniowie, jak i ich rodzice już teraz myślą o związanych z tym wydatkach.
Do wstępnie wspomnianego tysiąca złotych trzeba będzie w wielu przypadkach doliczyć koszty dodatkowe: opłacenie kamerzysty, fotografa (40- 50 złotych od osoby) oraz zespołu muzycznego, o ile uczniowie nie będą chcieli oszczędzić i bawić się przy muzyce mechanicznej.
Będą też pamiątkowe znaczki oraz zaproszenia (10 – 20 zł.)

W przypadku organizacji studniówki w sali gimnastycznej w szkole, odpadają koszty związane z wynajęciem lokalu. Trzeba jednak wynająć firmę cateringową, która zadba o wyżywienie.

W szkołach zacznie się niebawem ćwiczenie jednego z najważniejszych tanecznych elementów studniówkowej zabawy: poloneza.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (23)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group