Wtorek, 19 października
Imieniny: Pawła, Piotra, Jana
Czytających: 3027
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Senior marzy i „Jožin z bažin

Sobota, 21 lutego 2009, 15:37
Aktualizacja: 20:35
Autor: rylit
JELENIA GÓRA: Senior marzy i „Jožin z bažin
Fot. rylit
Tłumy oklaskiwały wczoraj jeleniogórskich seniorów z Kabaretu Bella Mafia, których przedstawienie zatytułowane „Senior marzy” staje się dolnośląskim hitem wśród niekomercyjnych grup kabaretowych.

Spektakl w początkowej wersji był przygotowany przez Kabaret „Bella Mafia” na występ promujący ten kabaret na deskach Teatru Polskiego we Wrocławiu. Teraz sztukę uzupełniono o kilka skeczy, co miała okazję zobaczyć i docenić publiczność zgromadzona w miniony piątek w sali Jeleniogórskiego Centrum Kultury.

Publiczność bawili: Nina Jankowska, Anna Moskal, Halina Panasiuk, Krystyna Szpala, Andrzej Dudziak oraz Jan Smolira, wszyscy pod wodzą Janusza Jachnickiego. Kabareciarze, którzy mimo szronu na głowie, ciągle mają w sercu maj, przez półtorej godziny rozbawiał do łez zgromadzonych widzów skeczami i piosenkami znanych polskich autorów jak i własnymi produkcjami.

Hitem tego spektaklu jest hymn „Senior Marzy” do znanej melodii czeskiego przeboju „Jožin z bažin”, którym kabaret bisował wzbudzając entuzjazm u swoich fanów, których przybywa z każdym spektaklem.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (8) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group