Środa, 10 sierpnia
Imieniny: Borysa, Wawrzyńca
Czytających: 6726
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION JELENIOGÓRSKI: Ścigali się konkursowo

Wtorek, 20 maja 2008, 10:30
Aktualizacja: 10:31
Autor: Mar
REGION JELENIOGÓRSKI: Ścigali się konkursowo
Fot. Mar
Do późnego niedzielnego popołudnia trwała w Jeleniej Górze i okolicach trzecia edycja Konkursowej Jazdy Samochodem, jednocześnie zawody o mistrzostwo Jeleniej Góry. Na starcie stanęło 27 załóg, ale awarie i uszkodzenia wyeliminowały niektóre z nich.

- W zawodach może wystartować każdy chętny, ale z edycji na edycję coraz większą grupę stanowią zawodnicy przygotowani i sprzętowo i posiadających spore umiejętności – powiedział nam jeden z organizatorów, Wojciech Szczodrowski. – Ale zdarza się też, że ojciec przyjeżdża „maluchem” z córką na zawody, a w domu mówią, że jadą do kościoła.

Na starcie pojawiło się też kilka drużyn startujących w wielu rajdach, między innymi ekipa Renault Dzięciołowski z Jeleniej Góry.

Zawodnicy ścigali się miedzy innymi na stadionie w Karpaczu, na wysypisku w Ściegnach, na betonowym torze w Marczycach i na trasie tuż obok Tesco. Kiepska pogoda i nieustannie padający deszcz radykalnie zmniejszył liczbę kibiców na trasach.

Zwycięzcami zostali: w klasie 4 - Tomasz Defrytyka i Bartosz Korczyński, w klasie 3 - Andrzej Papamichalis i Michał Wędzonka, w klasie 2 - Krzysztof Rataj i Piotr Janicki oraz w klasie 1 - Łukasz Szeszko i Remigiusz Doniec.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (6) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group