Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Niedziela, 8 czerwca
Imieniny: Maksyma, Seweryna
Czytających: 5364
Zalogowanych: 18
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Sanie rogate ciągną promocję Kowar

Sobota, 27 lutego 2010, 8:27
Aktualizacja: 8:27
Autor: Ania
JELENIA GÓRA: Sanie rogate ciągną promocję Kowar
Fot. Ania
Sto dziesięć załóg weźmie udział w marcowym, IX Międzynarodowym Zjeździe Saniami Rogatymi. O przebiegu imprezy wczoraj popołudniu poinformowali organizatorzy

Tegoroczny, Międzynarodowy Zjazd Saniami Rogatymi będzie wyjątkowo dużą imprezą. Do udziału w niej zaproszono m.in. miłośników tego sportu ze Słowacji i Czech. Warto tutaj podkreślić, że Czesi biorą udział niemalże w każdym zjeździe, jaki odbywa się w ramach Ligi Sań Rogatych, czyli w każdą śnieżną sobotę.

Odrodzenie tradycji zjazdów saniami rogatymi to z pewnością spory atut promocyjny Kowar. Wprawdzie powrót czasów, kiedy dojeżdżały tu specjalne pociągi z miłośnikami takiego saneczkarstwa, raczej trzeba wykluczyć, ale doświadczenia lat minionych pokazują, że ten sposób rekreacji cieszy się coraz większą popularnością.

Sonda

Czy dopuszczalne w Polsce mniej niż 0.2 prom. alkoholu za kierownicą powinno tak pozostać?

Oddanych
głosów
1184
Nie, za kierownicą musi być 0
56%
Może zostać mniej niż 0,2
39%
Nie mam zdania na ten temat
5%
 
Głos ulicy
Nie "siedzimy" na telefonach
 
Warto wiedzieć
Spektakularny atak ukraińskich dronów
 
Rozmowy Jelonki
Co zrobić ze zwierzakiem na majówkę?
 
Aktualności
Eko–stroje hitem pikniku
 
Aktualności
Otwarcie zrewitalizowanego pałacu w Bukowcu
 
Aktualności
Trzy dekady Leśnego Banku Genów
 
Kryminał
Strzelanina pod marketem (filmy z akcji)
Copyright © 2002-2025 Highlander's Group