Sobota, 24 października
Imieniny: Marcina, Rafała, Antoniego
Czytających: 5822
Zalogowanych: 7
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Sąd nie miał litości dla bandytów z Mysłakowic

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Piątek, 5 marca 2010, 9:39
Aktualizacja: 10:55
Autor: Angela
Sąd Okręgowy w Jeleniej Górze w całości utrzymał wyroki niższej instancji dla Dariusza Roli, Krzysztofa Piejki i Zbigniewa Rosadzińskiego z Mysłakowic, którzy zastraszali i bili mieszkańców oraz chcieli wymusić haracz od właściciela mysłakowickiej restauracji.

Dla Dariusza Roli, Sąd Okręgowy w Jeleniej Górze częściowo zmienił opis czynu pierwszego dotyczącego próby zmuszenia właściciela lokalu do przyjęcia oskarżonego jako swojego ochroniarza w tym lokalu. Zmiana ta nie skutkowała zmianą orzeczonej w tym przedmiocie kary. Nie zmieniło się też orzeczenie wobec niego o karze łącznej, nadal wobec Dariusza Roli jest orzeczona kara czterech lat i sześciu miesięcy pozbawienia wolności – mówi sędzia Andrzej Wieja, rzecznik prasowy sądu.

Dotyczy zdarzenia, w którym częściowo został zmieniony opis czynu oraz pobicia z bardzo poważnymi skutkami młodego mężczyzny w grudniu 2008 roku. Poszkodowany przez trzy tygodnie pozostawał w stanie śpiączki, a obecnie ma ustalone 40 procent utraty zdrowia, za co oskarżony dostał karę czterech lat pozbawienia wolności.

Dariusz Rola został też skazany za pobicie dwóch pań, siostry i znajomej tego mężczyzny, które próbowały go bronić. W mocy została utrzymana też kara wobec Krzysztofa Piejki - dziesięć miesięcy pozbawienia wolności. Trzeci z oskarżonych, Zbigniew Rosadziński natomiast nie odwoływał się od treści wyroku sądu rejonowego, nie odwołał się też jego oskarżyciel, dlatego uprawomocniła się jego kara łączna roku i dwóch miesięcy pozbawienia wolności.

29 – letni Dariusz Rola zameldowany w Mysłakowicach, a mieszkający w Łomnicy trząsł okolicą od lat. Znany był jako „przywódca” pozostałych, którzy jako oskarżeni zasiedli z nim na sali sądowej, ale nie tylko. Mimo że skończył tylko podstawówkę zawsze potrafił znaleźć sobie dochodowe zajęcie...zatrudniając się w okolicznych restauracjach i barach na stanowisku m.in. „ochroniarza”. Kiedy ktoś odmówił mu miejsca pracy stawał się agresywny i niebezpieczny, posuwał się do zastraszania przyszłych pracodawców, klientów lokalu czy jego obsługi.

Tak też było w przypadku jednej z restauracji w Mysłakowicach, której właściciela nękał od 2004 roku. W styczniu 2009 roku kolejny raz do restauracji wpadł pijany Dariusz Rola z kolegą i zażądał nalania coca - coli i podania papierosów oraz jedzenia. Kiedy właściciel poprosił o uregulowanie rachunku, usłyszał od Dariusza Roli: „Ja nigdzie i nigdy nie płacę, to ja rządzę całymi Mysłakowicami i całą okolicą. To nie ja tobie, ale ty mi będziesz płacił”. Dariusz Rola rzucił też krzesłem w bar i rozbił go. 19 marca 2009 roku przyszedł kolejny raz i odgrażał się właścicielowi, kelnerowi i kelnerce, w którą rzucił pokalem. Powiedział jej, że ją „oszpeci” i że przyśle kolegów to ją ogolą.

Odgrażał się też jednemu z klientów, który stał przy barze. W jego kierunku też poleciały wulgarne słowa i groźbą pobicia i uszkodzenia samochodu. Właściciel wezwał ochronę i policję, która zatrzymała Dariusza Rolę i Zbigniewa Rosadzińskiego. Ci jednak nie przyznali się do wymuszania haraczu czy zastraszania. Dariusz Rola zeznał, że był pijany i powiedział coś, co źle zrozumiała obsługa restauracji. Zapewniał, że nie chciał nikomu nic złego zrobić. Do kelnerki napisał nawet oficjalne pismo z przeprosinami. Trudno jednak dać wiarę w szczerość tych słów, zarówno w zeznaniach, jak i w piśmie.

To nie jedyne oskarżenia, jakie Dariuszowi Roli i Zbigniewowi Rosadzińskiemu zarzucono w akcie oskarżenia. 21 grudnia 2008 roku na ulicy Górniczej w Kowarach działając wspólnie i z porozumieniem z nieznaną osobą Dariusz Rola uderzając rękami po głowie i brzuchu oraz wielokrotnie kopiąc Cezarego M. spowodował u niego poważne obrażenia głowy.

Cezary M. wskutek tego pobicia przez dłuższy czas nie odzyskiwał przytomności i był w śpiączce. Po półrocznej rehabilitacji w dalszym ciąg ma poważne problemu ze zdrowiem i czeka go dalsza, długa i kosztowna rehabilitacja. Dlaczego zaatakował tego chłopaka? Do dziś nie wiadomo. Pewne jest jednak, że zdarzenie widziały dwie kobiety, które próbując udzielić pomocy poszkodowanemu, również przez Dariusza Rolę zostały pobite.

Magdalenę S. przewrócił na ziemię i kopnął w twarz, w wyniku czego doznała ona obrażeń urazu głowy skutkującego naruszeniem czynności narządów ciała poniżej dni siedmiu. Justynę M., siostrę poszkodowanego, dwukrotnie uderzył w twarz otwartą ręką. Do tego zarzutu Dariusz Rola się jednak nie przyznaje, zasłania się zanikiem pamięci wywoływanym okresowo przez wcześniejszy uraz głowy.

7 grudnia 2008 roku Zbigniew Rosadziński i Krzysztof Piejko pobili też mieszkańca Mysłakowic, który udaremnił im kradzież zwierzęcia, młodego byka.
Wyrok jest prawomocny. Sąd zgodził się na upublicznienie danych skazanych.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (103) Dodaj komentarz

~ 5-03-2010 9:51
Wyroki kpina!!!
~. 5-03-2010 9:52
Nie ma to jak damski bokser. I bardzo dobrze, że wyroki podtrzymane. Szkoda tylko, że za nasze pieniądze. Powinien w warunkach więziennych sam zarabiać na swoje utrzymanie.
~ 5-03-2010 9:58
straszna wiocha... tylko 4 lata?? bydle powinno dostac dyche i kastracje!
~ 5-03-2010 10:00
cztery lata? skandal po dwoch wyjda i powtorka z rozrywki,az bandziory kogos zabija
~ 5-03-2010 10:04
sad nie mial litosci- ja mysle ze za te czyny powinni mni dostac 6 lat,chocby za chopaka ktory ma 40% uszczerbku na zdrowiu
~gr 5-03-2010 10:23
cwaniaki ze wsi zachowywali się jak karinkton z pomorza. wiesniaki z łomnicy
~matrix55555 5-03-2010 10:28
Dla takich to tylko kara śmierci i to żeby jeszcze pocierpiał to nie człowiek tylko zwierze które należy wyeliminować ze społeczeństwa
~pytanko 5-03-2010 10:32
A co z Litością dla poszkodowanych?
~kri 5-03-2010 10:44
Raczej mało, takim kulturalnym chłopcom należy się po 10 lat kamieniołomów a nie kilka lat hotelu.
~edesz 5-03-2010 10:45
I to nazywacie sprawiedliwością ? Bandzior po dwóch latach wyjdzie z więzienia i nadal będzie bandziorem, a chłopak przez niego okaleczony do konca życia będzie niepełnosprawny. Dariusz Rola powinien do końca życia oglądać śwat zza krat.
~x 5-03-2010 10:59
Ależ te nasze sądy są litościwe! A jakie odszkodowanie bandzior będzie płacić pobitemu? Mam nadzieję, że kiedyś i sędzia od takiego dostanie w łeb!
~ 5-03-2010 11:23
Rola powinien zostac wyeksmitowany z Polski na jakies roboty ciężko fizyczne, moze wtedy by zrozumial, ze jest nikim. Miał w pewnym momencie życia szanse zmiany, założenie rodziny i nie wykorzystał.
~Makabra 5-03-2010 11:49
4-ry lata tylko? To chyba żart. Za utratę 40 % zdrowia? Panowie sędziowie to jakiś makabryczny żart! Za takie bestialstwo należało dać 40 lat bez możliwości odwołania!
~Wyjdą po roku? 5-03-2010 11:54
Wyjdą pewnie po roku i dalej będą gnoić ludzi. Kogo to polskie prawo chroni? Pokrzywdzonego czy b...ka? Czy taki niski wyrok nie wywoła agresji u kolejnych bandytów?
~wkur 5-03-2010 12:07
szkoda słów...
~kara śmierci!!! 5-03-2010 12:07
kara śmierci na s...syna!!! za 2,5 roku wyjdzie i się zemści a wtedy będzie już za późno!!
~Jano 5-03-2010 12:27
no i wreszcie te sądy zaczynają działać i wsadzają tych oprychów do paki , tam jest miejsce tego typu oprychów .
~4,5 roku tylko? 5-03-2010 12:48
Z takim dorobkiem to min. 15 lat-ja bym mu te wszystkie czyny zakwalifikował jako usiłowanie zabójstwa... Cud,że nie doszło do samosądu-bo normalnych ludzi jest więcej niż wiejskich gangsterów z mafii koperkowej. Ciekawe,czy jakby mieszkał np. w Poznaniu też byłby taki bunczuczny ? Teraz porównajmy ten wyrok z wyrokiem np. za posiadanie skręta, czy też za niepłacenie podatków... Dostał nagrodę-wakacje-wyjdzie po połowie wyroku-jako zresocjalizowany normalny człowiek-dostanie odprawę pieniężną-wróci na wiochy i pozabija wszystkich co zeznawali-albo przynajmniej pobije...Jeżeli ma uraz głowy-to w kaftan i dożywotnio do Bolesławca. Coś go łagodnie potraktowano-potencjalny morderca-a tu tylko krótkie wakacje-moim zdaniem taki oprawca nie powinien mieć wstępu w rejon w ktrórym narozrabiał-do końca życia-no ale cóż-teraz mieszkańcy dopiero się boją...co będzie jak wyjdzie...? Zajmijcie się przez ten czas jego kompanami,żeby jak wróci był sam jak palec..
~Komentarz czeka na moderację 5-03-2010 12:50
mam nadzieję,że pójdzie -bo się trochę natrudziłem-a tu lipa-po raz kolejny...Co jest?
~galla 5-03-2010 13:03
biedny bandyta mial silny uraz glowy ciekawe kto mu dowalil mama tata czy starszy brat
~xxx 5-03-2010 13:30
WYPUSCIE GO 4 LATA TO JAKAS KPINA DAJMY MU SZANSE KOGOS ZABIC!!!!!!!!!! NAJLEPIEJ KOGOS WAZNEGO I WTEDY MU SAD Z GRUBEJ RURY 10 LAT A PO PIECIU WYJDZIE A MIEDZY CZASIE Z 10 RAZY NA PRZEPUSCE BEDZIE SPRAWIEDLIWOSC A CO TO TAKIEGO TO CHYBA WTEDY JAK SAMI JA ZACZNIEMY WYMIERZAC TO ZROBIL BY SIE POPLOCH WSROD GANGSTEROW JAK TOS MA SMIALOSC IM KRZYWDE ROBIC TAK NIE WOLNO
Cień 5-03-2010 13:51
Czy ci bandyci, są jakimiś krewnymi sędziego? Wcale bym się nie zdziwił, gdyby pod barami pojawiły się naładowane sztucery na takich gagadków, skoro nie można liczyć na prawo, to trzeba je wziąć w swoje ręce.
~zxxz 5-03-2010 14:56
I co teraz powie konkubina Darka- Gosia nadal jest niewinny i napewno zostanie uniewinniony??? Może wreszcie weźmie się do pracy ruszy i bo "chłopak" zza krat niestety ochłapów nie wyniesie. A obywatel Piejko może sobie pomahać rączka za kratami- powodzenia... P.S. Przyjaciele Darka ci co to nigdy nie pozwolą mu zginąć mają szansę się wypowiedzieć- ZAPRZSZAMY !
~ksk 5-03-2010 15:02
Powinni ludzie zebrac sie i zlinczowac mongołów jak to miało miejsce w Janowie pare lat temu,z ułaskawieniem przez prezydenta nie powinno byc problemu.
~Trzy grosze... 5-03-2010 15:03
... wyrok - jak kpiny ze spoleczenstwa i poszkodowanych...kiedys zsylano na galery, tam mogliby wyladowac nadmiar swojej energiii...
~ 5-03-2010 15:20
O! Cień się pojawił! Wróciłeś z zimowiska?
~novi 5-03-2010 15:52
straszna gangsterka aż strach się bac wystarczył tylko podjechać do jeleniej zapłacić chłopakom i tyle szybka wywózka nożki przetrącone i po mafi wieśniaków z mysłakowic ........ ale jaka wiocha taka gangsterka .
Plac_Ratuszowy 5-03-2010 16:15
Oj biedne chłopaki ;-))ciekawe czy zostawili swoje kobiety na wolności ;-)
~ 5-03-2010 16:18
Jakby uszkodził ofiarę na 100%dostałby zapewne 10lat,bo tylko 40%utraty zdrowia daje karę lat 4,natomiast względem pozostałych ofiar pozostał bezkarny.Prymityw z manią wyższości i władzy,pasożyt i czubek zabierający powietrze będzie bazował na utrzymaniu podatników przez lat 4 a co potem?czy nie lepiej od razu poddać eutanazji aby oczyścić srodowisko z mętów?
~xxx 5-03-2010 16:28
jakie ksywy miala ta trojka?/ czy ten rola to ocz......?
~bang 5-03-2010 16:28
głosujcie dalej na lewakow czyli bande czworga i narzekacie na niskie wyroki?? zastanówcie sie nastepnym razem jak pójdziecie do urny..
~Aldi 5-03-2010 16:37
Po wysokości wyroku dla wiejskich zboczeńców odnoszę wrażenie że najbardziej nawet od mieszkańców Mysłakowic,zastraszony pozostał sędzia orzekający tę śmieszną karę.Bo trudno tu powiedzieć o karze!!!!??Czyżby sędzia objął patronat nad skazanymi i ukrył ich pod własne skrzydła???Bo niestety tak to wygląda i niech ktoś powie że nieprawda?????
~DO ALDI 5-03-2010 17:13
OCZYWIŚCIE ŻE TO NIE PRAWDA BO TE GAMONIE TO NIE ZBOCZEŃCY TYLKO UŁOMNE DZIECI KTÓRE NIE ZAŁAPAŁY SIĘ NA LEKTÓRY O MAFFI .A CO DO SĘDZI TO TE BIEDNE DZIECI PEWNIE OBIECAŁY ŻE ZROBIA ALGIDE SEDZIEMU PO KILKA RAZY I OKAŻĄ POPRAWE.....
~vvvvvvpod 5-03-2010 17:26
wyroki sa surowe
~do ~zxxz 5-03-2010 17:33
a co konkubina tez ma cos z ta sprawa wspolnego ze sie jej czepiasz? w artykule nic o niej nie ma , a moze to tylko zazdrosc ze ty nie jestes konkybina Darka?
~jan 5-03-2010 18:19
ale wy wszyscy pi.....licie
~xxx 5-03-2010 18:31
KPINA jak za takie pobicie ,że chłopak utracił 40 % zdrowia sprawca dostał jakieś 4 lata to ja w takim razie mam ochotę tak skopać tego sędziego który wydawał wyrok żeby też starcił 40% i mogę iść na cztery lata do więzienia i tak po dwóch wyjdzie za dobre sprawowanie
~~~niewiedzącyy~~ 5-03-2010 18:57
ślepa Temida, ślepe prawo. ;(
~do aldiego 5-03-2010 18:58
gamoniem to jestes ty JAK JESTES TAKI ODWAZNY TO CZEMU PISZESZ ANONIMOWO
~zxxz 5-03-2010 19:27
Konkubina darka dla wiadomości niewtajemniczonych biegała i tu i tam by zrobić cos co pozwoliło by oskarżoneco wyciągnąć z kicia. Niestety ani wizyta w jelonce celem cofniecia artykułu ani "lewi" światkowie nie pomogli czasem po prostu przychodzi czas, że kazdy znajduje swoje miejsce a miejsce oskarżonego D. Roli i spółki jest za kratami.Może wykorzysta ten czas na wstawienie zębów:) a jeśli chodzi o zazdrość to cóż... jedyne czego można jej zazdrościć to TUPETU ( radzę sprawdzić w słowniku jezyka polskiego znaczenie słowa ) Wyroki niestety wyższe być nie mogły sędzia dał więcej niż żądała prokuratura (takie prawo) ale chłopcy znów są w opałach jeden z nich sypie kumpli w odległym wiezieniu no i robi się ciepło...
~Aaaa 5-03-2010 19:44
Spokojnie takich nindzów bardzo lubia w ZK przez ten czas dokładnie im wyczyszcza o...t, a po wyjsciu na wolnosc znajdzie sie ktos kto na nich pojedzie
~~DO ALDI 5-03-2010 19:53
PATENT Z ALGIDA ZNASZ Z WLASNEGO DOSWIADCZENIA?
~Do Aldi 5-03-2010 20:02
Lektury się pisze a nie lektóry a...lfabeto jeden!!!
nico 5-03-2010 21:03
Sąd nie miał litości ?!!! Przecież to jakaś kpina !!! To przecież zbrodnicze czyny, a nie kradzież majtek w hipermarkecie !!! To jakiś film, albo ukryta kamera !!! Powinni startować wszyscy od piątki w górę !!! I na twardo. I jak po ogłoszeniu takiego śmiesznego wyroku, przeciętny człowiek, który to czyta, w razie czego ma w przyszłości prosić wymiar sprawiedliwości i organy ścigania o pomoc ?! Jedna wielka farsa. Kolesie wyjdą za kilka miesięcy i będą śmiali się w twarz...
~do ~zxxz 5-03-2010 21:34
masz jakis uraz do niej czy co ? nie bardzo lapie czemu tak po niej cisniesz Polska to wolny kraj skoro jej z nim ok po co te komentarze? jestes tak doinformowany/na wiec moze jakies szczegoly na temat sprawy a nie konkubiny?
~Re... 5-03-2010 22:25
~anzelm 5-03-2010 23:20
Dobrze że zostały upublicznione nazwiska i imiona, nawet jak wyjdą to nie będzie dla nich w tych stronach żadnej przyszłości a jak się znowu zaczną wychylać to zostaną zlinczowani.
~JG 5-03-2010 23:27
Za to wszystko bym im naliczył z 10 lat a nie 4 ;/ Kpina !!!
~ZABOBRZANIN 5-03-2010 23:36
Wyroki jak na wczasach pod gruszą...
~Lorenzo Lamas 6-03-2010 7:04
Takich ludzi nie można się bać, pokażesz im, że się boisz to ciebie zjedzą a to jacyś bohaterowie walk ulicznych też nie są, mocni to oni bywają tylko w grupie, przy swoim wykształceniu słabe punkty posiadają, kierują się podstawowymi wartościami które łatwo przewidzieć, na każdego jest sposób, prędzej czy później i się znajduje... A smród za nimi będzie się teraz ciągał, że aż miło. Świetnie, że ujawnili dane osobowe, będziemy pamiętali!
~do ~gr 6-03-2010 15:49
po pierwsze p...pie to nie karinkton a Carington,po drugie d...lu z jakiego pomorza?
~ninja 6-03-2010 18:46
ciekawe co zrobią jak wyjdą czy nie będzie zemsty 20 lat dla biedaka rolki
~ 6-03-2010 19:11
w puszce f...r będzie sie pucowal i lasil do innych by go nie bzykneli,tam nie ma mocnych,ja bym mu dal 15 bez niczego,tępiś takich gnoi
~>>>g>>> 6-03-2010 20:40
~DO WSZYSTKICH MAJACYCH BRAKI W POPRAWNEJ POLSZCZYZNIE, ISTNIEJE COS TAKIEGO JAK SLOWNIK JEZYKA POLSKIEGO!!!!!!!!!!!!!!!!! WIEKSZOSC KOMENTARZY TO a...lFABETYZM WTORNY!!!!!!!!
~n i c o 6-03-2010 21:23
co ma piernik do wiatraka ? :) I co z tego, że niektórzy mają problemy z poprawną polszczyzną ? A czy to jest strona pana Miodka ? :) Chodzi o treść, o zwykłe, proste odczucia ludzkie...
~do 6-03-2010 22:03
~wez kolo i walnij sie w czolo
~kowarzanka 8-03-2010 10:00
smiechy na sali taki wyrok 4 czy 5 lat to jest sprawiedliwosc a inny dostaja za byle co 5lat a tu za takie akcije do 5 lat wiezienia własnie takie sa sody co naimiej 10 lub 15 lat
~DO KOWARZANKI 8-03-2010 19:16
NIKT ZA DZIEKUJE NIE FUNDUJE 5 LAT WIEZIENIA, WIEC NIE PISZ TAKICH BZDETOW SZANOWNA MIESZKANKO MIASTA CODOW I MORDERSTW
~ 9-03-2010 12:47
Dariusz Rola całe swoje życie pracował na to, co teraz ma. Tylko pogratulować... Wielki przegrany!!!!
~zxxz 9-03-2010 19:53
Całe to towarzystwo z okolic pekinu i pgr pracuje na taki efekt. Kundle ważni w grupie a solo oczka na czubki butów i w długą... tyle potrafią. Od zawsze lewe ręce do pracy i od zawsze lepkie po cudzą własność bezmózgie gamonie na czele z piekją
~DO ~ 9-03-2010 19:57
WIDZE ZE NALEZYSZ DO GRONA JEGO PSEUDO PRZYJACIOL,TYCH CO WYKORZYSTAJA KAZDA OKAZJE BY DOLOZYC MU ALE TYLKO ANONIMOWO BO NA WIECEJ BRAK ODWAGI. ALE TAK JUZ MAJA TCHURZE
~do ~zxxz 10-03-2010 9:30
tak sie strasznie chcesz pochwalic ze znasz klimaty tak zwanego pekinu? nawet nie potrafisz poprawnie napisac nazwiska, jak widze lubisz krytykowac kazdego po kim uda ci sie pocisnac szkoda tylko ze stac cie tylko na anonimowe wypowiedzi.
~do postu z 19.57 10-03-2010 12:22
Gamoniu po OHP. Piszemy tchÓrz, i jakich psudo przyjaciół ( jesli kroś taki może mieć przyjaciół w co wątpię) bo w tym środowisku nie ma pojęcia PRZYJAŹŃ nawzajem kradną sobie drewno czasem worek węgla czasem marchewkę z ogródka:)- to jest wasza przyjaźń> Dariusz rola to skończony idiota w dodatku bezzębny:) - niestety stał na czele grupy sierotowatych ogórków którzy podobnie jak on teraz kiszą się w celi. Tyle że w podobnej celi powinna siedzieć jeszcze p gosia za zastraszanie świadków i za fałszywe zeznania.
~do postu z 9.30 i19.57 10-03-2010 15:01
A ty to niby nie anonimowo??? Gdzie twoja odwaga cywilna na którą tak się powołujesz- już podpowiadam siedzi w kiciu z 3 gamoniami których sąd mógł skazać, klimaty tzw pekinu? śniech na kółkach włam do komórki 80- co letniej staruszki by zwędzić ŁOPATE to są wasze klimaty byle dziś a jutro jakoś to będzie wylęgarnia patologii
~~gprs.plus.pl 10-03-2010 21:23
znowu konkubina pana Roli, masz jakis uraz na jej punkcie czy co? gdzie tylko pojawi sie artykol na temat pana R. zaraz z nia wyjezdzasz . swiadkami byly krasnolodki czy co bo jakos nie wierze w to zastraszanie i na dodatek bez konsekwencji? szkoda ze pani g nie wpadla na pomysl by nakrecic ci sprawe o pomowienie byl by kolejny temat
~gprs.plus 11-03-2010 9:29
:):):) a niby za zo "nakręci" sprawę o pomówienie darek siedzi to nic nie "zarobi" a g jest jeszcze winna kase ludziom, i jakie pomawianie? czy nie jest dziwne .że nagle wszyscy zmajomi oskarżonego przyponmieli sobie ,że widzieli go 21.12.2008 Do poszkodowanej też jeździiła mieszać jej w głowie takie są fakty a wizyta w jelonce to też pomówienie? I niestety NIE pana roli bo na pana trzeba mieć wygląd i pieniądze a już na pewno zęby:) czym oskarżony nie miże się pochwalić:)
~do ~zxxz 11-03-2010 13:13
SZANOWNY ~ZXXZ JEZELI MASZ COS DO MNIE TO NAJPROSCIEJ BYLO BY POWIEDZIEC MI TO PROSTO W OCZY BO TE ZALOSNE WYPOCINY STAJA SIE JUZ MECZACE. DO TEJ PORY NIE ZWRACALAM UWAGI NA TWOJE KOMENTARZE ALE STALO SIE TO JUZ MECZACE. MAM NADZIEJE ZE PROKURATURA WYJASNI TA SPRAWE. G
~do ~zxxz 11-03-2010 13:38
SZANOWNY ~ZXXZ JEZELI MASZ COS DO MNIE TO NAJPROSCIEJ BYLO BY POWIEDZIEC MI TO PROSTO W OCZY BO TE ZALOSNE WYPOCINY STAJA SIE JUZ MECZACE. DO TEJ PORY NIE ZWRACALAM UWAGI NA TWOJE KOMENTARZE ALE STALO SIE TO JUZ MECZACE. MAM NADZIEJE ZE PROKURATURA WYJASNI TA SPRAWE. G
~zxxz 11-03-2010 21:08
:):):):) prokuratura a co ma p jakieś nowe wątki ? Myślę, że odpowiedz jest prostrza po prostu zna p drogę do prokuratuty bo ostatnio często tam bywała:) i prosze się nie powtarzać to bezcelowe no chyba, że musi p dwa razy przeczytać żeby zrozumieć:) Szanowna P G mam 3 rady- douczyć sie (podstaw pisowni) , umyć się i uzbroić w cierpliwość:) pozdrawiam cokolwiek to znaczy:):) ...Ach te moje wypociny...:):) ubaw na 100 łokci:)
~zxxz 11-03-2010 21:22
:):):) A co przypomniały się p nowe wątki w sprawie (to odnośnie prokuratury) ? I proszę się nie powtarzać no chyba, że musi p dwa razy przecztać żeby zrozumieć co sama pisze:) Mam 3 rady: - douczyć się (z podstaw pisowni ) - umyć i uzbroić w CIERPLIWOŚĆ :):):) ...Ach te moje wypociny... Ubaw na 100 łokci :):):) to tyle
~do ~zxxz 11-03-2010 22:29
nie stac cie na zbyt wiele ,ale istoty na twoim poziomie raczej takie sa.jestes zwyklym zakompeksionym TCHORZEM ktorego stac na to tylko by wypisywac brednie kryjac sie za smiesznym ~zxxz. a prokuratura zajac moze sie tylko wyjasnieniem smieci ktore wypisujesz. a wracajac do twoich cudownych rad, zachowaj je dla siebie i nie zapomnij zastosowac w zyciu .
~zxxz 12-03-2010 9:23
"Za składanie fałszywych zwznań grozi kara pozbawienia wolności do lat 3" - to dla przypomnienia. Skoro sąd nie dał wiary p zeznaniom oznacza , że były fałszywe- proste przyjanmiej dla mnie ale istoty na p poziomie mogą tego nie rozumieć:). Idąc do prokuratury proszę o tym pamiętać. Patrząc na p pozbywam się wszelkich kompleksów:) Pozdrawiam szanowną p. Z.M
~do ~zxxz 12-03-2010 14:56
wspolczuje w takim razie bo musisz miec sporo kompleksow , odwagi starcza Ci tylko na anonimowe wtpociny. a w prokuraturze wystarcza Twoje wypociny( informacja w przeciwienstwie do twoich sprawdzona) do twojej informacji fakt ze wyrok jest prawomocny wcale nie oznacza ze sprawa jest zamknieta. ciekawa jestem czym Darek az tak zaszedl ci za skore ze jestes w stanie napisac wszystko byle tylko go osmieszyc bo na to by powiedziec mu to w oczy odwagi ci brak no niestety zalosne istoty tak juz maja
~coobra s. 12-03-2010 17:28
ty lala ZXXZ czy Z.M jesteś pojechana po czole i to grubo weź się w końcu za coś normalnego a nie z nudów opier... tyłki ty tłusta pojechana COW ps. spr.to w słowniku Angielsko - Polski ty krzywonoga ....tytutko
~zxxz 12-03-2010 20:56
Coś normalnego? To znaczy jak wy całe życie na krzywy ryj? Z opieki trochę, z kradzieży trochę i to jest wasze normalnie? Gratuluję wyboru życiowego ale nie skożystam. Niestety dla istotnwaszego pokroju nie istnieją autorytety ani zasady mo...lne. (zasady poprawnej polszczyzny niestety też - piszemy " w słowniku angielsko-polskim " z małych liter i w narzędniku:) ) Nie sądzę żeby ktoś mógł bardziej ośmieszyć oskarżonego niż on sam swoim własnym życiem cóż ośmiesza sam siebie bez mojej pomocy- proszę mnie nie przeceniać:) i niestery dla waszej chorej wyobrażni nie jestem " lala " Wnioskuje że p g coś tam kiedyś wypociła i potem za to "bekła" skoro informacja sprawdzona. A kto to jest p g ??? Z.M
~do ~zxxz 12-03-2010 22:34
jezeli juz szanowny znawco poprawnej polszczyzny zaczynasz zwracac uwage na poprawna pisownie proponowala bym zaczac od siebie. Raczej trudno jest przecenic kogos kto podpisuje sie ZAMULONY MATOL wiec nie pochlebiaj sobie zbytnio . A stwierdzenie ~cobry s. ze "obrabiasz tylki" jest tylko bardzo trafnym podsumowaniem twoich wypocin . I tak juz na zakonczenie dla twojej informacji cos takiego jak bezpodstawne pomowienia tez odpowiedni paragraf w polskim prawie karnym.
~na koniec 13-03-2010 10:43
Oskarżony pewnie z celi przesyła te paragrafy:):)P:) Ostatnie zdanie nieskładne. Bez komentarza. Piszemy MATOŁ jak już, a kto podpisuje się G? Chyba g...o:) cóz live is brutal p g. jak sie w g...o wdepnie to się g....m śmierdzi.
~do ~zxxz 13-03-2010 14:42
szanowne MNIEJ NIZ ZERO skazany nie oskarzony , to po pierwsze a po drugie jedyne co Darek moze ci przeslac to pozdrowienia dla zalosnej istoty ktora by choc troszke sie dowartosciowac wypisuje bzdety. ale na coz wiecej stac takie cos jak TY? TOTALNY BRAK ODWAGI CYWILNEJ SZANOWNY MATOLE!
~ na koniec 13-03-2010 17:00
:):):):):)vSkazany ma odwagę cywilną- wszędzie gdzie zastraszał i bił podpisywał się z imienia i nazwiska:) a zaraz potem nic nie pamiętał:) uraz czaszki- ponoć. A p tez pełnym nazwiskiem się jak wszyscy widzą się podpisuje!? Jak się jest zerem to się prubuje kosoć zrobić mniej niż zero -gratyluję postawy życiowej. Żal patrzeć na te wasze męczarnie bo mając jak wy mózg do spółki jak jednego braknie to AMBA:) A kto to jest ISTOTA dla skazanego i dla jego hmm jak zwał tak zwał b dobrej przyjaciółki???
~~gprs.plus.pl 13-03-2010 21:54
ZALOSNE!!!!!! TAK SIE ROZPEDZILAS ZALOSNA GNIDO ZE LITERY CI POUCIEKALY:) W PRZECIWIENSTWIE DO CIEBIE DAREK NIE UKRYWA SIE ZA ZALOSNYMI PSEUDONIMAMI . MASZ FAKTYCZNIE PROBLEM , ALE ROZWIAZAC MOZE GO TYLKO PSYCHIATRA ( DOBRA RADA POSPIESZ SIE BO POZNIEJ ZOSTANIE CI JUZ TYLKO KAFTAN) ZAL TO JEST MI CIEBIE MARNY CZLOWIECZKU , MAM NADZIEJE ZE CHC TROCHE DOWARTOSCIOWALES SWOJA MARNA EGZYSTENCJE I WYLADOWALES ZLOSC DO CALEGO SWIATA WYPISUJAC TE ZALOSNE KOMENTARZE O MNIE I O DARKU. A WRACAJAC DO TWOICH ZALOSNYCH OSKARZEN , NIE BARDZO WIEM JAK MOGLA BYM ZADAC WYCOFANIA CZEGO KOLWIEK Z JELONKI CZY TEZ PROBOWALA KOGO KOLWIEK ZASTRASZAC . TAKIMI ZARZUTAMI OBRAZASZ NIE TYKE MNIE CO LUDZI KTORZY TAM PRACUJA . NAOGLADALES SIE ZBYT DUZO FILMOW I WYOBRAZNIA CIE PONOSI
~na koniec 14-03-2010 9:14
A czy nie jest prawdą że po pierwszym artykule była p w jelonce i żądała zmian w tekscie (zmiany oczywiście nie zostały wprowadzone) "ponieważ zarzuty zostaną oddalone a skazany jast niewinny" i czy pracownik jelonki nie zapytał p czy jest p sędzią w sprawie - że zna p wyrok . I czy nie jest prawdą że po kolejnym artykule dzwoniła p do jelonki mówiąc że bedzie apelacja a skazany będzie uniewinniony? Ja wiem że jest prawdą. A p i cała ta zgraja p pokroju jedyne co umie dobrze robić to KŁAMAĆ. Widzę że nerwy puściły ten psychiatra na którego się p powołuje p się przyda:) Kończę bo z nerwów OBGRYZIE p TIPSY :):):)
~~gprs.plus.pl 14-03-2010 10:02
Szkoda troszke ze ta twoja prawda mija sie z rzeczywistoscia , o stan moich nerwow martwic sie nie musisz bo w orzeciwienstwie do twoich sa w znakomitwj formie . A wracajac do artykulu mija on sie w wielu istotnych sprawach z prawda, skoro jestes tak dobrze poinformowany szanowny " NA KONIEC" to Darek nie mogl nachodzic ajenta restauracji od 2004 roku bo w tym czasie ten facet nie mial z tym lokalem nic wspolnego , tak samo jak nie mogl rozwalic baru bo ten bar nigdy nie byl zepsuty. Zalosni sa ludzie twojego pokroju , gdzies cos uslysza i uwazaja ze wszystko wiedza , ale twoje zycie widocznie ogranicza sie tylko do zywienia sie plotami i obrabiania tylkow to szkoda czasu dla ciebie. a co do moich tipsow to nie musisz sie o nie obawiac bo maja sie swietnie. ZEGNAM MATOLKU
~na koniec 14-03-2010 13:03
Jeśli chodzi o rok to jedynie "chochlik" a jeśli chodzi o bar to za co p zapłaciła dzierżawcy skoro bar nie zosytał uszkodzony (szkoda w wysokości 1200 zł została pokryta a poszkodowany w sądzie odstąpił od żądania ) akta znam dobrze i ne mówi się "rozwalić" tak mówią niestety ludzie z marginesu społecznego mówi się rozbić , zniszczyć:). Ależ p z tym matołkiem się powtarza:) chyba często patrzy p w lustro i jakoś ciężko zmienić przyzwyczajenia:):):)
~~gprs.plus.pl 14-03-2010 14:47
"rozwalic" to okreslenie urzyte przez autorke artykulu , czy pani Angela w twoich oczach tez nalezy do " grona ludzi z marginesu?" wstyd mi za ciebie istoto.Jedyny akt jaki dobrze znasz to akt wlasnej glupoty, nawet kwota o ktorej piszesz sie nie zgadza jak i wiele innych wiarygodnych twoim zdaniem faktow . nie trudno juz w tej chwili jest sie domyslic kto kryje sie pod zalosnym ZM zal mi cie.........
~ na koniec 14-03-2010 18:49
W artykule użyto słowa "Rozbił" radzę poprosić kogoś by p przeczytał bo u was jeden umie czytać drugi pisać:) Trzeba podać kwotę do zł? to jest problem? A nie to że zapłaciła p żądaną kwote a teraz KŁAMIE że bar wcale nie był rozbity???? To za co p płaciła? W jelonce też p była i dzwoniła z grożbami,że poda portal do sądu jak tylko skazany będzie uniewinniony? T/N- krótka piłka. I droga p wszystko się już zgadza skazani siedzą tam gdzie ich miejsce czego i p życzę.......
~Dii 14-03-2010 22:37
Co wy ludzie czepiacie sie dziewczyny Darka, kobieta zrobiła wszystko by pomóc swojemu facetowi czy to takie dziwne???
~~gprs.plus.pl 15-03-2010 7:49
Piszesz o czyms , o czym tak naprawde bardzo malo wiesz. wczuwasz sie w role sedziego , pytanie tylko kto dal ci prawo oceniac kogo kolwiek? Wielki i odwazny obywatel , szkoda ze nie stac cie na odwage by powiedziec to w realu . coz sa ludzie i tchorzliwe taborety sam domysl sie do ktorej grupy nalezysz
~rrdr 17-03-2010 11:04
Proszę Wysokiego Sądu - nie zgadzam się by podatki nasze poszły na utrzymanie w więzieniu tych bandziorów. Należy wydzierżawić od Ruskich część Tajgi i tam niech pracują na dzierżawę i swoje utrzymanie. Przede wszystkim należy wykastrować, by nie było już ich pokolenia.
~do ~rrdr 17-03-2010 13:58
Pojecia Ci sie myla , pokolenie a potomstwo to dwa zupelnie rozne terminy. Nastepnym razem jak bedziesz chcial blysnac proponuje zaopatrzyc sie w ENCYKLOPEDIE
~nikt.......... 18-03-2010 10:08
Nie mozecie osądza kogos kogo nie znacie .To co piszecie na temat Darka to same bzdury.Zastanowcie się nad sobą
~do ~nikt 18-03-2010 19:51
DZIEKUJE W IMIENIU DARKA :)
~do IP *.243.40.226 19-03-2010 20:57
Schematy rodzin wielopokoleniowych charakteryzują się rodzina składająca się z kilku generacji pokoleniowych zamieszkujących wspólne domostwo. Jest to w dzisiejszych czasach rzadko występujący model rodziny zwłaszcza w mieście. Rodziny takie często występują w małych wsiach lub tak zwanych miasteczkach wiejskich. Są to miejscowości składające się głównie z domków jednorodzinnych i gospodarstw,wówczas możliwe jest pomieszczenie kilku pokoleniowej rodziny w jednym budynku. Rodziny wielopokoleniowe powstają tez z tej prostej przyczyny, iż z braku środków finansowych młodsze pokolenia pozostają na tym czego dorobiło się pokolenie wcześniejsze. Rodziny te charakteryzują się przejmowaniem majątku po dziadkach, czy tez dalszych przodkach, wówczas dziadkowie rodzice i wnukowie mieszkają pod jednym dachem. Im młodsze pokolenie tym szybciej wymyka się z takich domów w poszukiwaniu lepszego bytu oraz wykształcenia. Życie w rodzinie wielopokoleniowej bywa trudne na co dzień ze względu na różnice poglądów wynikające z szerokiej rozpiętości wieku poszczególnych członków rodziny.
~Mazurkiewicz 20-03-2010 13:16
kpiny dożywocie mu
~ 20-03-2010 13:18
KPINA 4 LATA?
~~do gprs.plus.pl 20-03-2010 14:16
zgadzam sie , dozywocie ale dla Ciebie TCHORZLIWA ISTOTO!!!!!!!!!!!!!! JUZ NAWEY BRAK ODWAGI CYWILNEJ ZEBY PODPISAC SIE ZXXZ CZY ŃA KONIEC? SAMOOCENA CHYBA SIEGA JUZ ZENITU, CZY JUZ WSZYSTKIE ARGUMENTY ZOSTALY WYKORZYSTANE ZEBY OSMIESZYC DARKA? PYTANIE TYLKO KTO Z TYCH WSZYSTKICH "SPRAWIEDLIWYCH " KTORZY TU O NIM WYPISUJA TE BREDNIE ZNA GO NAPRAWDE? KAZDA RELACJA ZE SPRAWY SADOWEJ SCIAGA SZANOWNYCH KOMENTUJACYCH, KTORZY GUZIK WIEDZA ALE KAZDEGO SKAZALI BY NA DOZYWOCIE ALBO NA SMIERC. ZANIM NASTEPNYM RAZEM BEDZIECIE MIELI ZAMIAR KOGOS OCENIAC ZADAJCIE SOBIE PYTANIE CZY WASZE ZYCIE JEST TAKIE IDEALNE.CZY JEST TU KTOS KTO ZNA TEGO CHLOPAKA NAPRAWDE? CZYTACIE ARTYKUL W KTORYM WIEKSZOSC INFORMACJI TO JEDNA WIELKA BZDURA I ZACZYNACIE BAWIC SIE W SEDZIOW? ZAL MI WAS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
~<żałosna p g> 20-03-2010 16:56
JA PIER.......E TA JAKAŚ TAM GOŚKA ZACHOWUJE SIE TAK JAKBY TEN PAJAC NAPRAWDĘ NIC NIE ZROBIŁ............. NORMALNIE JESTES ZAŁOSNA KOBIETO!!! WEŹ WOGÓLE ZASTANÓW SIE CO TY GADASZ... ZNAM DARKA OD DOBRYCH KILKUNASTU LAT....WIEM CO WYCZYNIAŁ.....JUZ JEDEN W MYSŁAKOWICACH TAKI BYŁ....I CO....TERAZ W GROBIE SIE PRZEWRACA ZA TE WSZYSTKIE KRZYWDY KTÓRE NIEWINNYM LUDZIOM WYRZĄDZIŁ............TAKA KARA GO SPOTKAŁA......PAJACOWAŁ, PAJACOWAŁ. I PROSZĘ DOIGRAŁ SIĘ.......... P.S. JA RÓWNIEZ PODPISUJE SIĘ ANONIMOWO BO PEWNIE JAK WIĘKSZOŚC NIE CHCĘ DOSTAC PÓŹNIEJ MŁOTKIEM W ŁEB Z NIENACKA........ŻAL........
~~ 20-03-2010 19:12
JEZELI TAK BARDZO SIE GO BOISZ PO CO WOGOLE WYPOWIADASZ SIE NA JEGO TEMAT? ZAL TO JEST MI LUDZI TWOJEGO POKROJU ZALOSNA ISTOTO . PO DARKU JEDZIESZ W ZALOSNYM KOMENTARZU A DO NIEBOSZCZYKA PEWNIE IDZIESZ NA GROB I SIE ROZLADOWUJESZ. POZAZDROSCIC TYLKO ODWAGI ZALOSNY LBIE
~K_asia 24-03-2010 12:58
4 lata dla takich bandziorów? To wielki skandal, gdyby coś takiego spotkało tych sędziów to wyrok były pewnie właściwszy.
~////5 26-03-2010 8:31
odczepcie się od Darka on nic nie zrobił
~////5 26-03-2010 8:44
moim zdaniem dostał za wysoki wyrok
~ 16-01-2011 2:07
mysla,ze sa bandytami,ze cos zdzialaja a tak naprawde sa dziecmi z wioski ktorzy nie wiedza co robia i nie wiedza jaka krzywde popelnialja innym i jego rodzinie i tak naprawde kazdemu z nich skopal bym dupe i sad najwyzszy zeby przeciwdzialac temu powinien skazac ich najsurowsza kara aby ich pozbawic rozwiniecia grupy niezorganizowanej przestepczej!!
~x 27-01-2011 9:24
D.R. jest wspaniałym człowiekiem-może i grożnie wygląda ale to spoko gość ---naprawde .o wielkim sercu...Tyle mam do powiedzenia d...le -którzy wypisujecie na niego powyższe brednie brednie....
~Xx 21-08-2013 1:05
Normalnie aż sie boje D.R i K.P oraz Z.B z Myslakowic jakaś mafia czy coś mnie ominęło ???? Pozdrawiam was chłopaki i ... na te wyssane z palca komentarze ten kto was zna wie jak jest więc, a ci którzy wypisują te brednie wcale was nie znają , nie widzieli ani razu na oczy , maja kompleksy no i ostatnie stadium to Boleslawiec bo to schizy wydaje sie im ze ich bijecie,meczycie,straszycie i robicie inne straszne rzeczy , ubaw na maxa z tego co tu wypisuja trzymajcie sie chłopaki a ... do Boleslawca !!trzeba pozamykac i to najdłużej niż 4 lata ,nie leczone schizy wracają więc proponuje 20 lat albo dożywocie w Bolku haha

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group