Środa, 10 sierpnia
Imieniny: Borysa, Wawrzyńca
Czytających: 6267
Zalogowanych: 7
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: S.0.S. z Wyspy Skarbów, czyli poranek rodzinny tuż, tuż

Piątek, 7 kwietnia 2017, 7:43
Autor: MDK "Muflon"
Jelenia Góra: S.0.S. z Wyspy Skarbów, czyli poranek rodzinny tuż, tuż
Fot. MDK "Muflon"
Miejski Dom Kultury w Jeleniej Górze–Sobieszowie 23 kwietnia o godz. 12.00 zaatakują piraci, czy „Muflon” odeprze ten atak? Podczas Poranka Rodzinnego wiele się może zdarzyć, a jeśli z odsieczą ruszą Kuba i Śruba oraz ich bujna wyobraźnia, wszystko powinno się ułożyć jak należy.

Śruba w swoim tablecie odkryje starą mapę i razem z Kubą wybiorą się na poszukiwanie wielkiego skarbu. Na wyspie należącej do archipelagu Wysp Upalnych spotkają pirata, który nie lubi dzielić się zdobyczą. Jednak ani pirat, ani chłopcy nie wiedzą, że będą musieli stawić czoła strażnikowi skarbu. Jak sobie poradzą?

Przedostatniej niedzieli kwietnia, dla zmylenia przeciwnika, dzieci są proszone o przebranie się za piratki i piratów. Na warsztatach artystycznych zdobędą nowe umiejętności, które pomogą im odnaleźć się na wyspie skarbów. Nie zabraknie też piosenek i innych niespodzianek.

Organizatorzy proszą o wcześniejszą rezerwację i zakup biletów w sekretariacie MDK „Muflon”. Bilet 15 zł dla dziecka. Dorośli wstęp wolny. Liczba miejsc ograniczona.

Bilety na poranki są wyłączone z oferty dla Jeleniogórskiej Karty Dużej Rodziny. Szczegóły: muflon@sobieszow.pl, tel. 75 755 37 70.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group