Poniedziałek, 23 maja
Imieniny: Emilii, Iwony
Czytających: 6327
Zalogowanych: 11
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Rytm i Melodia wróciły!

Poniedziałek, 23 września 2019, 9:34
Aktualizacja: Środa, 25 września 2019, 8:26
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: Rytm i Melodia wróciły!
Fot. Przemek Kaczałko
Po wakacyjnej przerwie na scenę Filharmonii Dolnośląskiej wróciły Niedzielne Poranki Muzyczne, czyli zabawa edukacyjna z Rytmem i Melodią. Na pierwszym spotkaniu uczestnicy poznawali zasady savoir vivre, jakie należy przestrzegać w filharmonii.

Rytm (Agnieszka Gierus) i Melodia (Dominika Łukasiewcz) we wrześniu wróciły z nowym cyklem Niedzielnych Poranków Muzycznych w Filharmonii Dolnośląskiej w Jeleniej Górze. Wczoraj (22 września) prowadzące spotkanie zabrały uczestników do Muzykolandii, gdzie na dworze Cesarzowej Muzyki przybliżały zasady zachowania melomana.

Nie należy się spóźniać na koncert, należy zostawić kurtkę w szatni, mieć bilet ze sobą, nie jeść i nie pić podczas koncertu, a muzyków przywitać brawami, nie rozmawiać podczas koncertu - to tylko część z zasad obowiązujących miłośników muzyki.

Jeśli koncert podobał się, to nagrodzić brawami, a nie gwizdać. Można też bić brawo na stojąco jeśli bardzo się podobało, a nawet krzyknąć brawo czy bravissimo, jeśli było wspaniale - przybliżano zasady savoir vivre.

Kolejny poranek już 20 października 2019 r. Wówczas poznamy nową koleżankę Melodii.

Twoja reakcja na artykuł?

13
87%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
1
7%
Złości
1
7%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group