Wtorek, 28 września
Imieniny: Marka, Wacława
Czytających: 7186
Zalogowanych: 9
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra-Cieplice: Ruszyła Licealiada

Środa, 16 września 2009, 19:55
Aktualizacja: Piątek, 18 września 2009, 9:57
Autor: robertig
Jelenia Góra-Cieplice: Ruszyła Licealiada
Fot. Robert Ignaciak

Wyniki rywalizacji:

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA
SZTAFETA DZIEWCZĄT 10x800m

SZKOŁY PODSTAWOWE

I MIEJSCE SZKOŁA PODSTAWOWA NR 11 31:18,9
II MIEJSCE SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 32:34,6
III MIEJSCE SZKOŁA PODSTAWOWA NR 15 33:09,0
IV MIEJSCE SZKOŁA PODSTAWOWA NR 13 33:15,7
V MIEJSCE SZKOŁA PODSTAWOWA NR 6 33,38,6
VI MIEJSCE SZKOŁA PODSTAWOWA NR 8 35:26,6
VII MIEJSCE SZKOŁA PODSTAWOWA NR 10 35:48,3

Skład sztafety SP 11:
Opiekun: Marcin Kanicki
Herbut Anna, Barczyńska Barbara, Jasińska Sylwia, Kusz Aleksandra, Malec Katarzyna, Patlewicz Natalia, Polańska Paulina, Sadowska Aleksandra, Winogrodzka Julia Grzech Kornelia

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA
SZTAFETA CHŁOPCÓW 10x1000m

I MIEJSCE SZKOŁA PODSTAWOWA NR 11 40:51,8
II MIEJSCE SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 42:55,9
III MIEJSCE SZKOŁA PODSTAWOWA NR 15 43:19,6
IV MIEJSCE SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 43:28,6
V MIEJSCE SZKOŁA PODSTAWOWA NR 13 43:36,8
VI MIEJSCE SZKOŁA PODSTAWOWA NR 8 43:55,2
VII MIEJSCE SZKOŁA PODSTAWOWA NR 6 44:06,3
VI MIEJSCE SZKOŁA PODSTAWOWA NR 10 44:21,6

Skład sztafety SP 11:
Opiekun: Andrzej Jaworski
Brylewski Maciej, Dworak Paweł, Górski Maciej, Janiak Kacper, Krempa Mateusz, Mofina Patryk, Owsiański Kamil, Pilch Błażej, Statkowski Szymon, Ziółkowski Sławomir, Stepień Jakub

SZKOŁY GIMNAZJALNE

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA
SZTAFETA DZIEWCZĄT 10x1000m

I MIEJSCE GIMNAZJUM NR 4 (I) 40:33,1
II MIEJSCE GIMNAZJUM NR 3 (I) 41:42,8
III MIEJSCE GIMNAZJUM /ZSO 41:52,6
IV MIEJSCE GIMNAZJUM NR 1 42:58,0
V MIEJSCE GIMNAZJUM /ZSLiZ 1 44:56,2
VI MIEJSCE GIMNAZJUM NR 3 (II) 47:25,9
VII MIEJSCE GIMNAZJUM NR 4 (II) 48:43,0

Skład sztafety GIMNAZJUM NR 4 (I):
Opiekun: TOMASZ PAWLIKOWSKI
Łopatka Daria, Borek Martyna, Czekil Patrycja, Aleksandrowicz Daria, Łuczak Olimpia, Łabuda Agata, Michałowska Agata, Rososińska Marlena, Tomczyk Nikola Kryjak Malwina

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA
SZTAFETA CHŁOPCÓW 10x1200m

I MIEJSCE GIMNAZJUM NR 3 (I) 42:34,9
II MIEJSCE GIMNAZJUM NR 1 44:32,7
III MIEJSCE GIMNAZJUM/ZSO 1 44:47,8
IV MIEJSCE GIMNAZJUM NR 2 45:03,6
V MIEJSCE GIMNAZJUM NR 3 (II) 45:19,9
VI MIEJSCE GIMNAZJUM NR 4 48:38,3
VII MIEJSCE GIMNAZJUM /ZSLiZ 1 50:31,0

PK GIMNAZJUM NR 3 (III) 48:35,8

Skład sztafety GIMNAZJUM NR 3 (I):
Opiekun: ŁUKASZ CUDYK
Jardel Wojciech, Miler Michał, Gała Damian, Burzyński Damian, Paradowski Radosław, Becker Daniel, Perkowski Wojciech, Pińkowski Łukasz, Drąg Kamil, Sypniewski Krzysztof

SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA
SZTAFETA DZIEWCZĄT 10x1000m

I MIEJSCE Zespół Szkół Ogólnokształcących 1 42:27
II MIEJSCE Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych 2 43:51
III MIEJSCE II Liceum Ogólnokształcące 46:12
IV MIEJSCE Zespół Szkół Ogólnokształc. i Technicznych 47:19
V MIEJSCE Zespół Szkół Ekonomiczno Turystycznych 48:07
VI MIEJSCE Zespół Szkół Technicznych 48:27
VII MIEJSCE Zespół Szkół Licealnych i Usługowych 49:39

Skład sztafety Zespół Szkół Ogólnokształcących 1 :
Opiekun: MONIKA JUDKA
Klimsiak Jagoda, Angelika Martyniuk, Skoczylas Monika, Frackowiak Kamila, Mikołajczyk Kim, Wójtowicz Marysia, Maciag Karolina, Czrniewska Ania, Niewiadomska Anastazja, Domagała Anita

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA
SZTAFETA CHŁOPCÓW 10x1500m

I MIEJSCE II Liceum Ogólnokształcące 51:46
II MIEJSCE Zespół Szkół Elektronicznych 51:33
III MIEJSCE Zespół Szkół Technicznych 53:25
IV MIEJSCE Zespół Szkół Ogólnokształcących 1 54:22
V MIEJSCE Zespół Szkół Ekonomiczno Turystycznych 55:43
VI MIEJSCE Zespół Szkół Licealnych i Zaw. 2 57:59 VII MIEJSCE Zespół Szkół Licealnych i Usługowych 58:26

Sztafeta Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Technicznych, została wycofana przez nauczyciela

Skład sztafety II Liceum Ogólnokształcące:
Opiekun: PAWEŁ HEINKE
Lisowski Łukasz, Kowalczyk Tomasz, Popiołkowski Marcin, Kąs Kajetan, Senderowski Kamil, Masalski Miłosz, Kozak Michał, Kieryluk Marcin, Kruczek Łukasz, Stefaniak Michał

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (15) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group