Niedziela, 26 czerwca
Imieniny: Jana, Pawła
Czytających: 5157
Zalogowanych: 7
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Ruszył świąteczny konwój

Wtorek, 18 grudnia 2007, 9:46
Aktualizacja: 9:47
Autor: AGA
JELENIA GÓRA: Ruszył świąteczny konwój
Fot. Agnieszka Gierus
O ósmej rano we wtorek na sygnałach i przy dźwiękach świątecznej muzyki sprzed Ratusza odjechały samochody straży miejskiej, policji, straży pożarnej oraz zabytkowe auto Coca–Coli.

Konwój pełen świątecznych paczek dotrze do jeleniogórskich szkół podstawowych. Najmłodsi otrzymają słodycze i inne niespodzianki. Jutro obdarowani zostaną najbardziej potrzebujący uczniowie gimnazjum. Rozwożenie wszystkich podarków w ramach akcji „Zostań z nami świętym Mikołajem” potrwa do piątku.

Dzięki ofiarności sponsorów i urzędu miasta gwiazdkowe prezenty dostanie aż 1,1 tysiąca dzieci. – Dzięki pomocy tak wielu ludzi na twarzach dzieci zagości uśmiech. To jest dla nas największą nagrodą za trud włożony w przygotowanie całej akcji – mówi mł. insp. Grzegorz Rybarczyk. Również prezydent Marek Obrębalski podziękował rano wszystkim za ofiarne i otwarte serca.

– W tym roku akcja skierowana jest do uczniów szkół podstawowych, przedszkolaków, świetlic dzieci zagrożonych środowiskowo, domów dziecka oraz szkół specjalnych – przypomniał Grzegorz Rybarczyk. Organizatorzy dziękują wszystkim ludziom dobrej woli za każdą złotówkę i liczą na pamięć i wsparcie podczas przyszłorocznej akcji. – Pamiętajmy, że tylko działając razem możemy osiągnąć wiele – dodają.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (6) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group