Czwartek, 23 września
Imieniny: Bogusława, Linusa
Czytających: 6361
Zalogowanych: 12
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Ruszył remont ulicy Warszawskiej

Sobota, 29 listopada 2014, 7:53
Aktualizacja: Niedziela, 30 listopada 2014, 8:38
Autor: Angela
Jelenia Góra: Ruszył remont ulicy Warszawskiej
Fot. Angela
Jedna z najbardziej zaniedbanych ulic w mieście doczekała się w końcu remontu. Ruszyły roboty na Warszawskiej w Jeleniej Górze. Wybrana w drodze przetargu firma COM – D z Jawora pracuje pełną parą i zapowiada zakończenie prac zgodnie z harmonogramem, czyli do stycznia 2015 roku.

Obecnie na ulicy jest już kanalizacja i nowe oświetlenie. - Kładziona jest sieć wodna, a jeszcze przed zimą – jeśli pozwoli pogoda – położona zostanie jedna warstwa asfaltu – mówi Zbigniew Rzońca, rzecznik prasowy spółki Wodnik. – Prace rozpoczęły się zgodnie z planem i zostaną dokończone na początku przyszłego roku – dodaje.

Koszt inwestycji to 1 mln 200 tys. zł i mimo że to krótki odcinek drogi, bo ok. 1500 metrów, to jest tu wiele do zrobienia.

- Przez ponad 40 lat lata zapominano, że mieszkają tu ludzie, ale w końcu coś się robi – mówi pani Dorota, mieszkająca przy ul. Warszawskiej.
Po zakończeniu prac ma być to część Jeleniej Góry atrakcyjna nie tylko dla mieszkańców. Teren dawnej Celwiskozy, Miasto planuje bowiem zamienić na zaplecze gospodarcze.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (26) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group