Czwartek, 23 września
Imieniny: Bogusława, Linusa
Czytających: 6265
Zalogowanych: 10
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Ruszył nabór do nowego klubu

Wtorek, 22 listopada 2016, 23:17
Aktualizacja: 23:27
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: Ruszył nabór do nowego klubu
Fot. użyczone
W Jeleniej Górze powstaje drugi klub piłki nożnej kobiet, a dokładniej rzecz ujmując – w KKS–ie Jelenia Góra prowadzony jest nabór do sekcji kobiecej. W planach jest zgłoszenie drużyny do najbliższego sezonu III–ligi, zatem będzie to drugi – po Orliku – klub w mieście.

Zainteresowanie piłką wśród kobiet w regionie - jak widać - nie maleje. Spora część nowego zespołu ma na swoim koncie grę w Orliku, jednak z różnych przyczyn ich drogi się rozeszły, ale z pasji do futbolu chcą stworzyć nową jakość w Jeleniej Górze i zapraszają do nowej sekcji. Treningi odbywają się pod okiem Kacpra Mrówki.

Piłka nożna kobiet to kolejna dyscyplina sportu, w której kobiety świetnie się odnajdują, czego dowodem było złoto na Mistrzostwach Europy w 2013 roku dla polskich zawodniczek kategorii U-17 - podkreślają klubowi działacze. - KKS Jelenia Góra chce wzbudzić zainteresowanie piłką nożną wśród kobiet ogłaszając nabór dziewcząt do sekcji piłki nożnej kobiet. Zachęcamy wszystkie dziewczęta od 13. roku życia do sprawdzenia własnych możliwości podczas treningu. Piłka nożna może okazać się świetną przygodą ze sportem dla wielu dziewcząt z Jeleniej Góry i okolic - dodają.

Szczegóły na plakacie.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (11) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group