Wtorek, 4 października
Imieniny: Rozalii, Franciszka
Czytających: 3905
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Ruszy karuzela stanowisk?

Piątek, 29 maja 2020, 10:12
Aktualizacja: Poniedziałek, 1 czerwca 2020, 7:12
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: Ruszy karuzela stanowisk?
Fot. Przemek Kaczałko
Z naszych nieoficjalnych informacji wynika, że w połowie czerwca może dojść do zmiany w zarządzie Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji "Wodnik" w Jeleniej Górze. Stanowisko prezesa ma objąć Katarzyna Wierska–Kuberka, która dotychczas jest m.in. wiceprezesem MPGK i w radzie nadzorczej Term Cieplickich.

Dotychczasowy prezes Wodnika - Wojciech Jastrzębski prawdopodobnie uda się na emeryturę. Jego miejsce ma zająć Katarzyna Wierska-Kuberka, która - jak już wspomnieliśmy - jest w zarządzie MPGK i w radzie nadzroczej Term Cieplickich. Jest to również osoba, która decyzją prezydenta Jerzego Łużniaka koordynowała nowy schemat organizacyjny Urzędu Miasta w ubiegłym roku.

Telewizja Dami idzie o krok dalej i sugeruje, że stanowisko straci też Konrad Sikora (zastępca prezydenta), który zostanie jednak "zagospodarowany" w zarządzie MPGK. Mowa jest też o utracie stanowiska przez Miłosza Sajnoga - to mogłoby oznaczać, że "młodzi gniewni", którzy w kampanii wyborczej do Sejmu postawili na Konrada Sikorę, jako przedstawiciela młodego pokolenia w lokalnej polityce, nie mają zbyt mocnej pozycji we władzach miasta.

Powyższe informacje należy traktować jako spekulacje medialne, jednak bardzo możliwe, że część (lub wszystkie) znajdą potwierdzenie już niebawem.

Twoja reakcja na artykuł?

9
10%
Cieszy
31
34%
Hahaha
4
4%
Nudzi
4
4%
Smuci
8
9%
Złości
34
38%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (75)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group