Niedziela, 2 października
Imieniny: Dionizego, Sławomira
Czytających: 4729
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Rusza w Jeleniej Górze i w powiecie akcja Masz Głos, Masz Wybór

Piątek, 6 kwietnia 2012, 9:39
Aktualizacja: 9:39
Autor: bc
Jeleniogórskie organizacje pozarządowe, współpracujące ze sobą w ramach karkonoskiej koalicji, od ponad sześciu lat prowadzą działalność obywatelską w ramach akcji Masz Głos, Masz Wybór. Każda organizacja lub grupa obywateli, która chce wziąć w niej udział, powinna się zarejestrować w Fundacji im. Stefana Batorego na stronie www.maszglos.pl w terminie do 12 kwietnia. Szczegółowe informacje można uzyskać w siedzibie koalicji przy ulicy Osiedle Robotnicze 47a w Jeleniej Górze telefon 75 75 242 54, e–mail biuro@kson.pl.

Masz Głos, Masz Wybór to akcja Fundacji im. Stefana Batorego i ma na celu przybliżenie społeczeństwu potrzeby angażowania się w działania monitorujące prace samorządu różnych szczebli. W okresie sześciu lat akcja na naszym terenie koncentrowała się głównie na debatach organizowanych z kandydatami na radnych, prezydentów i parlamentarzystów. Odbyło się ponad 30 debat.

Tegoroczna edycja akcji adresowana jest do wszystkich organizacji, tych formalnych i nieformalnych. Dotyczy określonej problematyki, którą można wybrać. Są to:
Dostępne sesje rady, Dostępni radni, Fundusz sołecki, Wspólna przestrzeń, NaprawmyTo.pl, Fundusz korkowy.
Chęć podjęcia współpracy zgłosiły już organizacje z terenu miasta i powiatu Jeleniej Góry: Jeleniogórskie Stowarzyszenie Bezrobotnych, Jeleniogórskie Towarzystwo Społeczno-Kulturalne, Karkonoski Sejmik Osób Niepełnosprawnych, Klub ludzi Ciekawych Życia Stowarzyszenie PEGAZ, Stowarzyszenie Goduszyn, Stowarzyszenie Miłośników Kowar, Zespół Aktywności Społecznej Sobieszów.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (10)

Dodaj komentarz
komentarz usunięty

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group