Piątek, 5 marca
Imieniny: Adriana, Oliwii
Czytających: 6976
Zalogowanych: 7
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

klasa B: Runda jesienna w piłkarskiej klasie B

Środa, 13 lipca 2011, 13:11
Aktualizacja: Czwartek, 14 lipca 2011, 11:39
Autor: MDvR
klasa B: Runda jesienna w piłkarskiej klasie B
Fot. archiwum
Drużyny z powiatu jeleniogórskiego występujące w klasie B sezon 2011/2012 rozpoczną pod koniec sierpnia. Piłkarze z grupy I zainaugurują rozgrywki 28 sierpnia, zawodnicy z grupy II tydzień wcześniej.

Terminarz rundy jesiennej grupy I klasy B

1 kolejka (28.08)
DRAGON MISZKOWICE – AMFIBOLIT LESZCZYNIEC
BÓBR OPAWA – SPÓJNIA SADY GÓRNE
LKS GNEJS OGORZELEC – BÓBR MARCISZÓW
CZARNI PRZEDWOJÓW – AUXILIA JANISZÓW
LESK SĘDZISŁAW – URAN OKRZESZYN
KWARC-NOWAK EKO PISARZOWICE – ORŁY LIPIENICA

2 kolejka (4.09)
AMFIBOLIT LESZCZYNIEC – ORŁY LIPIENICA
URAN OKRZESZYN – KWARC-NOWAK EKO PISARZOWICE
AUXILIA JANISZÓW – LESK SĘDZISŁAW
BÓBR MARCISZÓW – CZARNI PRZEDWOJÓW
SPÓJNIA SADY GÓRNE – LKS GNEJS OGORZELEC
DRAGON MISZKOWICE – BÓBR OPAWA

3 kolejka (11.09)
BÓBR OPAWA – AMFIBOLIT LESZCZYNIEC
LKS GNEJS OGORZELEC – DRAGON MISZKOWICE
CZARNI PRZEDWOJÓW – SPÓJNIA SADY GÓRNE
LESK SĘDZISŁAW – BÓBR MARCISZÓW
KWARC-NOWAK EKO PISARZOWICE – AUXILIA JANISZÓW
ORŁY LIPIENICA – URAN OKRZESZYN

4 kolejka (18.09)
AMFIBOLIT LESZCZYNIEC – URAN OKRZESZYN
AUXILIA JANISZÓW – ORŁY LIPIENICA
BÓBR MARCISZÓW – KWARC-NOWAK EKO PISARZOWICE
SPÓJNIA SADY GÓRNE – LESK SĘDZISŁAW
DRAGON MISZKOWICE – CZARNI PRZEDWOJÓW
BÓBR OPAWA – LKS GNEJS OGORZELEC

5 kolejka (25.09)
LKS GNEJS OGORZELEC – AMFIBOLIT LESZCZYNIEC
CZARNI PRZEDWOJÓW – BÓBR OPAWA
LESK SĘDZISŁAW – DRAGON MISZKOWICE
KWARC-NOWAK EKO PISARZOWICE – SPÓJNIA SADY GÓRNE
ORŁY LIPIENICA – BÓBR MARCISZÓW
URAN OKRZESZYN – AUXILIA JANISZÓW

6 kolejka (2.10)
AMFIBOLIT LESZCZYNIEC – AUXILIA JANISZÓW
BÓBR MARCISZÓW – URAN OKRZESZYN
SPÓJNIA SADY GÓRNE – ORŁY LIPIENICA
DRAGON MISZKOWICE – KWARC-NOWAK EKO PISARZOWICE
BÓBR OPAWA – LESK SĘDZISŁAW
LKS GNEJS OGORZELEC – CZARNI PRZEDWOJÓW

7 kolejka (9.10)
CZARNI PRZEDWOJÓW – AMFIBOLIT LESZCZYNIEC
LESK SĘDZISŁAW – LKS GNEJS OGORZELEC
KWARC-NOWAK EKO PISARZOWICE – BÓBR OPAWA
ORŁY LIPIENICA – DRAGON MISZKOWICE
URAN OKRZESZYN – SPÓJNIA SADY GÓRNE
AUXILIA JANISZÓW – BÓBR MARCISZÓW

8 kolejka (16.10)
AMFIBOLIT LESZCZYNIEC – BÓBR MARCISZÓW
SPÓJNIA SADY GÓRNE – AUXILIA JANISZÓW
DRAGON MISZKOWICE – URAN OKRZESZYN
BÓBR OPAWA – ORŁY LIPIENICA
LKS GNEJS OGORZELEC – KWARC-NOWAK EKO PISARZOWICE
CZARNI PRZEDWOJÓW – LESK SĘDZISŁAW

9 kolejka (23.10)
LESK SĘDZISŁAW – AMFIBOLIT LESZCZYNIEC
KWARC-NOWAK EKO PISARZOWICE – CZARNI PRZEDWOJÓW
ORŁY LIPIENICA – LKS GNEJS OGORZELEC
URAN OKRZESZYN – BÓBR OPAWA
AUXILIA JANISZÓW – DRAGON MISZKOWICE
BÓBR MARCISZÓW – SPÓJNIA SADY GÓRNE

10 kolejka (30.10)
AMFIBOLIT LESZCZYNIEC – SPÓJNIA SADY GÓRNE
DRAGON MISZKOWICE – BÓBR MARCISZÓW
BÓBR OPAWA – AUXILIA JANISZÓW
LKS GNEJS OGORZELEC – URAN OKRZESZYN
CZARNI PRZEDWOJÓW – ORŁY LIPIENICA
LESK SĘDZISŁAW – KWARC-NOWAK EKO PISARZOWICE

11 kolejka (6.11)
KWARC-NOWAK EKO PISARZOWICE – AMFIBOLIT LESZCZYNIEC
ORŁY LIPIENICA – LESK SĘDZISŁAW
URAN OKRZESZYN – CZARNI PRZEDWOJÓW
AUXILIA JANISZÓW – LKS GNEJS OGORZELEC
BÓBR MARCISZÓW – BÓBR OPAWA
SPÓJNIA SADY GÓRNE – DRAGON MISZKOWICE

Terminarz rundy jesiennej grupy II klasy B

1 kolejka (21.08)
HOTTUR BOROWICE – LZS KOSTRZYCA
POTOK 1978 KARPNIKI – GLKS JEŻÓW SUDECKI CZERNICA
RUDAWY JANOWICE WIELKIE – JUVENIA RYBNICA
KS MACIEJOWA – LECHIA PIECHOWICE
PUB-GOL II JELENIA GÓRA – BOBRY WOJANÓW
LOTNIK II JEŻÓW SUDECKI – POGOŃ WLEŃ
SOKÓŁ SOKOŁOWIEC – SP-GOL JELENIA GÓRA

2 kolejka (28.08)
LZS KOSTRZYCA – SP-GOL JELENIA GÓRA
POGOŃ WLEŃ – SOKÓŁ SOKOŁOWIEC
BOBRY WOJANÓW – LOTNIK II JEŻÓW SUDECKI
LECHIA PIECHOWICE – PUB-GOL II JELENIA GÓRA
JUVENIA RYBNICA – KS MACIEJOWA
GLKS JEŻÓW SUDECKI CZERNICA – RUDAWY JANOWICE WIELKIE
HOTTUR BOROWICE – POTOK 1978 KARPNIKI

3 kolejka (4.09)
POTOK 1978 KARPNIKI – LZS KOSTRZYCA
RUDAWY JANOWICE WIELKIE – HOTTUR BOROWICE
KS MACIEJOWA – GLKS JEŻÓW SUDECKI CZERNICA
PUB-GOL II JELENIA GÓRA – JUVENIA RYBNICA
LOTNIK II JEŻÓW SUDECKI – LECHIA PIECHOWICE
SOKÓŁ SOKOŁOWIEC – BOBRY WOJANÓW
SP-GOL JELENIA GÓRA – POGOŃ WLEŃ

4 kolejka (7.09)
LZS KOSTRZYCA – POGOŃ WLEŃ
BOBRY WOJANÓW – SP-GOL JELENIA GÓRA
LECHIA PIECHOWICE – SOKÓŁ SOKOŁOWIEC
JUVENIA RYBNICA – LOTNIK II JEŻÓW SUDECKI
GLKS JEŻÓW SUDECKI CZERNICA – PUB-GOL II JELENIA GÓRA
HOTTUR BOROWICE – KS MACIEJOWA
POTOK 1978 KARPNIKI – RUDAWY JANOWICE WIELKIE

5 kolejka (11.09)
RUDAWY JANOWICE WIELKIE – LZS KOSTRZYCA
KS MACIEJOWA – POTOK 1978 KARPNIKI
PUB-GOL II JELENIA GÓRA – HOTTUR BOROWICE
LOTNIK II JEŻÓW SUDECKI – GLKS JEŻÓW SUDECKI CZERNICA
SOKÓŁ SOKOŁOWIEC – JUVENIA RYBNICA
SP-GOL JELENIA GÓRA – LECHIA PIECHOWICE
POGOŃ WLEŃ – BOBRY WOJANÓW

6 kolejka (18.09)
LZS KOSTRZYCA – BOBRY WOJANÓW
LECHIA PIECHOWICE – POGOŃ WLEŃ
JUVENIA RYBNICA – SP-GOL JELENIA GÓRA
GLKS JEŻÓW SUDECKI CZERNICA – SOKÓŁ SOKOŁOWIEC
HOTTUR BOROWICE – LOTNIK II JEŻÓW SUDECKI
POTOK 1978 KARPNIKI – PUB-GOL II JELENIA GÓRA
RUDAWY JANOWICE WIELKIE – KS MACIEJOWA

7 kolejka (25.09)
KS MACIEJOWA – LZS KOSTRZYCA
PUB-GOL II JELENIA GÓRA – RUDAWY JANOWICE WIELKIE
LOTNIK II JEŻÓW SUDECKI – POTOK 1978 KARPNIKI
SOKÓŁ SOKOŁOWIEC – HOTTUR BOROWICE
SP-GOL JELENIA GÓRA – GLKS JEŻÓW SUDECKI CZERNICA
POGOŃ WLEŃ – JUVENIA RYBNICA
BOBRY WOJANÓW – LECHIA PIECHOWICE

8 kolejka (2.10)
LZS KOSTRZYCA – LECHIA PIECHOWICE
JUVENIA RYBNICA – BOBRY WOJANÓW
GLKS JEŻÓW SUDECKI CZERNICA – POGOŃ WLEŃ
HOTTUR BOROWICE – SP-GOL JELENIA GÓRA
POTOK 1978 KARPNIKI – SOKÓŁ SOKOŁOWIEC
RUDAWY JANOWICE WIELKIE – LOTNIK II JEŻÓW SUDECKI
KS MACIEJOWA – PUB-GOL II JELENIA GÓRA

9 kolejka (9.10)
PUB-GOL II JELENIA GÓRA – LZS KOSTRZYCA
LOTNIK II JEŻÓW SUDECKI – KS MACIEJOWA
SOKÓŁ SOKOŁOWIEC – RUDAWY JANOWICE WIELKIE
SP-GOL JELENIA GÓRA – POTOK 1978 KARPNIKI
POGOŃ WLEŃ – HOTTUR BOROWICE
BOBRY WOJANÓW – GLKS JEŻÓW SUDECKI CZERNICA
LECHIA PIECHOWICE – JUVENIA RYBNICA

10 kolejka (16.10)
LZS KOSTRZYCA – JUVENIA RYBNICA
GLKS JEŻÓW SUDECKI CZERNICA – LECHIA PIECHOWICE
HOTTUR BOROWICE – BOBRY WOJANÓW
POTOK 1978 KARPNIKI – POGOŃ WLEŃ
RUDAWY JANOWICE WIELKIE – SP-GOL JELENIA GÓRA
KS MACIEJOWA – SOKÓŁ SOKOŁOWIEC
PUB-GOL II JELENIA GÓRA – LOTNIK II JEŻÓW SUDECKI

11 kolejka (23.10)
LOTNIK II JEŻÓW SUDECKI – LZS KOSTRZYCA
SOKÓŁ SOKOŁOWIEC – PUB-GOL II JELENIA GÓRA
SP-GOL JELENIA GÓRA – KS MACIEJOWA
POGOŃ WLEŃ – RUDAWY JANOWICE WIELKIE
BOBRY WOJANÓW – POTOK 1978 KARPNIKI
LECHIA PIECHOWICE – HOTTUR BOROWICE
JUVENIA RYBNICA – GLKS JEŻÓW SUDECKI CZERNICA

12 kolejka (30.10)
LZS KOSTRZYCA – GLKS JEŻÓW SUDECKI CZERNICA
HOTTUR BOROWICE – JUVENIA RYBNICA
POTOK 1978 KARPNIKI – LECHIA PIECHOWICE
RUDAWY JANOWICE WIELKIE – BOBRY WOJANÓW
KS MACIEJOWA – POGOŃ WLEŃ
PUB-GOL II JELENIA GÓRA – SP-GOL JELENIA GÓRA
LOTNIK II JEŻÓW SUDECKI – SOKÓŁ SOKOŁOWIEC

13 kolejka (6.11)
SOKÓŁ SOKOŁOWIEC – LZS KOSTRZYCA
SP-GOL JELENIA GÓRA – LOTNIK II JEŻÓW SUDECKI
POGOŃ WLEŃ – PUB-GOL II JELENIA GÓRA
BOBRY WOJANÓW – KS MACIEJOWA
LECHIA PIECHOWICE – RUDAWY JANOWICE WIELKIE
JUVENIA RYBNICA – POTOK 1978 KARPNIKI
GLKS JEŻÓW SUDECKI CZERNICA – HOTTUR BOROWICE

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group