Sobota, 18 września
Imieniny: Ireny, Józefa, Stanisława
Czytających: 5789
Zalogowanych: 7
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Roztańczona sobota w "Dwójce"

Niedziela, 14 maja 2017, 5:18
Aktualizacja: Poniedziałek, 15 maja 2017, 6:45
Autor: Koło Chrobrówki/Mikołaj Dygoń
Jelenia Góra: Roztańczona sobota w "Dwójce"
Fot. Joanna Bialuk
Wczoraj (13.05) w Szkole Podstawowej nr 2 w Jeleniej Górze miało miejsce kolejne wydarzenie z cyklu „Ciekawska Sobota”. Tym razem motywem przewodnim był taniec.

W tym dniu odbyły się różne pokazy i warsztaty taneczne, w których uczniowie „Dwójki” i ich rodzice, nauczyciele i przyjaciele z innych szkół, w tym szkółek tanecznych, mogli uczestniczyć.

Były pokazy cheerleeaderek, tańca nowoczesnego, towarzyskiego oraz warsztaty zumby i walca angielskiego. Wszystko poprzedziła rozgrzewka poprowadzona przez Grzegorza Gigiela, który uczy tańca ludowego i podstaw tańca towarzyskiego w SP 2. Ponadto siostra Magdalena pod hasłem ,,Tańcząc też się modlimy” poprowadziła naukę tańca. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie, gdyż pokazano wiele form tańca od flamenco do nowoczesnego. Nie brakowało akcentów tańca sportowego.

Po prezentacji danego gatunku tanecznego prowadzono warsztaty, dzięki którym można było opanować elementy sztuki tanecznej. Entuzjastów takiej formy rozrywki nie brakowało, jednak gdy ktoś pragnął złapać oddech pomiędzy zumbą a sambą – mógł udać się do stanowiska z malowankami, oczywiście związanymi z tańcem.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (4) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group