Niedziela, 5 lutego
Imieniny: Adelajdy, Agaty
Czytających: 2946
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Rozrabiali w alei Wojska Polskiego

Piątek, 15 lutego 2008, 7:25
Aktualizacja: Sobota, 16 lutego 2008, 9:41
Autor: carioca
JELENIA GÓRA: Rozrabiali w alei Wojska Polskiego
Fot. TEJO
Potłuczone szyby i zniszczone żaluzje antywłamaniowe w jednym z lokali handlowych: to efekt „spaceru” dwóch pijanych wandali. Przestępców złapała policja i straż miejska.

Niszczyciele ruszli w trasę w czwartek wieczorem. Pod osłoną zmroku postanowili się zabawić kosztem mieszkańców i ich domów. Tłukli szyby i niszczyli zabezpieczenia. Zaniepokojeni ludzie wezwali policję, ale chuligani – na widok radiowozu uciekli.

Kiedy już funkcjonariusze odjechali z miejsca zdarzenia, wandale powrócili. Nie umknęło to uwadze jednemu z jeleniogórzan, który ponownie dał znać policji. Tym razem mundurowi okazali się górą. Złapali jednego ze sprawców, a po jakimś czasie – w jednym z podwórek w al. Wojska Polskiego – w ich ręce wpadł drugi wandal. W ujęciu sprawców mieli też udział strażnicy miejscy.

Obydwaj chuligani byli pijani i znani są policjantom. Odpowiedzą w trybie 24 godzinnym przed obliczem pobliskiego sądu za akty wandalizmu. Trwa szacowanie strat.

Aleja Wojska Polskiego i tak już znękana przez wieloletnie zaniedbania, jest często niszczona przez bezrozumnych i nieodpowiedzialnych mieszkańców miasta. Nie przeszkadza im sąsiedztwo sądu i aresztu śledczego. Mieszkańcy traktu mówią, że bywa tu niebezpiecznie, nie tylko ze względu na wzmożony ruch uliczny.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (17)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Jak, w efekcie licznych inwestycji, jeździ się teraz po drogach Kotliny Jeleniogórskiej?

Oddanych
głosów
101
Coraz lepiej
26%
To ciągle kropla w morzu potrzeb
37%
Nie najlepiej
16%
Wciąż fatalnie
22%
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group