Środa, 16 czerwca
Imieniny: Anety, Justyny
Czytających: 6233
Zalogowanych: 18
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra/Wrocław: Rozegraj bitwę na wrocławskim Rynku

Piątek, 26 sierpnia 2011, 12:14
Aktualizacja: 12:15
Autor: Angela
Od 18 sierpnia ruszyły zapisy drużyn do gry HERMES GAME, która zostanie rozegrana na wrocławskim Rynku. Zabawa skierowana jest do uczniów wrocławskich oraz dolnośląskich szkół ponadgimnazjalnych, w tym w szczególności do tegorocznych maturzystów. Organizatorem jest Wyższa Szkoła Handlowa we Wrocławiu.

Dwuosobowe zespoły zostaną wyposażone na starcie w kartę gracza i wszystkie niezbędne instrukcje. Ich zadaniem będzie dotarcie do dziesięciu stacji kontrolnych, gdzie zrealizują przekazane im polecenia. Każde zadanie to punkty, których liczba oraz czas w jakim zostaną wykonane, decydują o wygranej. Gracze będą walczyli o wartościowe nagrody, a finał i ich rozdanie odbędzie się w nowej siedzibie Wyższej Szkoły Handlowej przy ul. Ostrowskiego 22.
Jedną z postaci gry miejskiej zorganizowanej dla Wyższej Szkoły Handlowej przez firmę Exploring Events, jest elegancka bankierka prosto z Wall Street, która przybyła do Polski z zadaniem matematycznym zakodowanym dla utrudnienia alfabetem Morse’a. Gra rozpocznie się trzeciego września o godzinie 11.00 na wrocławskim Rynku.
Exploring Events organizowało podobne gry miejskie m.in. dla Cinema City Poland, Empiku czy Miasta Wrocław a ostatnio również na Podzamczu w Warszawie.

- Sama gra m.in. dzięki formule podchodów znanych każdemu z dzieciństwa, wzbudza każdorazowo emocje wśród uczestników a także angażuje uwagę przechodniów. Przebrani aktorzy i ciekawy scenariusz gwarantują niezapomnianą rozrywkę na weekendowe popołudnie – zapewniają organizatorzy.

Zgłoszenia należy dokonać drogą mailową przesyłając imiona i nazwiska członków drużyny wraz z datą urodzenia, nazwą szkoły, e-mailem i telefonem kontaktowym na adres marketing@handlowa.eu. Ilość miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Pod adresem www.handlowa.eu w zakładce Aktualności można na bieżąco śledzić informacje o Hermes Game – pojawi się tam m.in. regulamin gry, lista nagród, informacja o braku miejsc a także wszystkie szczegóły organizacyjne. Gra potrwa 3 godziny. Informacje dla uczestników można uzyskać w dziale Marketingu Wyższej Szkoły Handlowej we Wrocławiu, pod nr tel. 71 333 11 18, mail: joanna.kapicer@handlowa.eu.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group